کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
درود به همه،
من عضو جدید سایتم و خو شحالم که بلاخره یه جا پیدا کردم که با همزبونام بعد از ده سال صحبت کنم.
راستش از این شهر خسته شدم و با یک برنامه دروستو حسابی میخوام برم تو یکی از این شهر های بزرگ،زندگی تازه ای رو شروع کنم. در مورد خودم؟ من هر جا که برم میتونم کارم رو ترانسفر کنم با خودم،برای همین دوست دارم با یک ادم مطمعن خرج اجاره و چیزهای لازم رو نصف کنم
حالا شما میتونید توی شهر مقصد باشید یا مثل من فکر یک فرش استارت باشید توی یه شهر جدید.فقط باید مسمم،با برنامه و بدونه دراما باشید و البته مستقل. من خودم بعد از تحقیق به لاس وگاس خیلی امیدوار ترم نسبت به جاهای دیگه.ولی ابشنهام باز هست.
خلاصه اینکه دوست دارم باهاتون اشنا شم،و اگر هم کسی خواست میتونیم پلان جابجایی رو با هم بحث کنیم( فقط در صورت جدی و اماده بودن برای شروع جدید به من pm بدید،با ایمیل ادرس)
در ضمن قول میدم تجربیات این حرکترو برای دیگر دوستان توی انجمن هم به اشتراک بزاریم.
یک بار دیگه ممنونم از همتون که اینجا هستید و هوای همدیگر رو داشته باشیم.
Peace
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط Skyler - 2015-07-27 ساعت 12:18

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان