کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2015-07-30 ساعت 15:27)mamal amrikaei نوشته:  
(2015-07-30 ساعت 08:00)behjat نوشته:  
(2015-07-29 ساعت 22:38)mamal amrikaei نوشته:  دوستان عزیز که لس آنجلس تشریف دارید. من و خانوادم حدود اواخر آگوست میایم لس آنجلس کسی هست بتونه قبل از اومدنمون برامون یک آپارتمان اجاره کنه؟ میدونم بدون کردیت نمیشه ولی گفتم شاید کسی بتونه کمک کنه.

سلام دوست عزیز اول کار سعی کنید از همان ایران برای یکماه حداقل یک متلی ،هتلی رزرو کنید تا وقتی کارهای اولیه مثل باز کردن حساب و گرفتن سوشیال نامبر و بقیه کارهای اولیتون انجام بشه بعد که سوشیالتون اومد میتونی کردیت بگیری و آپارتمان اجاره کنی آپارتمان برای اواخر اگوست ممکنه بهتر بشه پیدا کرد، اینجا که من هستم منطقه Reseda کوندو های زیادی هست که یکساله اجاره میدن حدود ۱۲۰۰ دلار در ماه که خالی اجاره میدن بدون وسایل، اگر برای اول کار یکماه خیالت راحت باشه از جا ،بقیه کارها راحتتر انجام میشه وگرنه مثل ما مجبور میشی سه جا تو دوهفته عوض کنی و کلی استرس بکشی امیدوارم موفق باشید
ممنون از راهنمایی شما. از ایران چطوری میشه هتل یا متل رزرو کرد؟ جایی سراغ دارید که بشه با اونا هماهنگ کرد؟
ما از سایت airbnb اتاق گرفتیم که یکماهه هم میشد گرفت من اشتباه کردم پنج روز گرفتم شما میتونید برید تو سایت airbnb و اسم شهر دلخواهتون را هم بزنید و اجاره هفتگی یا ماهیانه هم میاد میشه اینترنتی رزرو کرد البته باید کردیت داشت و کمی دنگ و فنگ داره که شاید راحت باشه برای شما تو سایت rent apartement هم خوبه البته فکرکنم از ایران هم آژانسهای هواپیمایی اگر زنگ بزنید شاید اجاره هتل یا متل تو کشورهای مختلف داشته باشند،
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: mamal amrikaei ، ed2008 ، samane1363 ، Amir.AA

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط behjat - 2015-07-31 ساعت 10:04

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان