کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی
(2010-07-26 ساعت 20:09)mmaloumi نوشته:  سلام،
اگر سپونسور(مادرم) سنده خانه رو نشون بده مشکل تمام میشه؟حتا برای ۲ نفرمون ؟و دیگه احتیاجی به کو-سپونسور نداریم؟
و منظورتون از ۱۳ ماه چیه؟یعنی پس از ۱۳ ماه مادر من باید خانشون رو بفروشند و به پول تبدیل کند؟یا اینکه متونه برگرده ایران و حتا در منزله خودش زندگی کنه؟
همچنین در فرم فقط باید قید بشه که ایشان خانه دارند ؟یا اینکه سند باید ترجمه شهر به زامیمیه فرمها فرستاده بشه؟ارزشیابی چطور میشه؟
ممنون

دوست عزیز همونطور که بارها عرض کردم، اطلاعات من محدود به خوانده ها و تجربیاتم هست. پس نمی تونم مثل وکیل شما رو راهنمایی کنم. بهتره برای این موارد خاص که لازمه اطلاعات دقیقی دریافت کنید حتما با یک وکیل خبره مشورت داشته باشید

در این زمینه ای که سوال فرمودید، منبع من ، لینکی است که به آن اشاره کردم و اینطور برداشت می کنم که باید در صورت نیاز قابل نقد شدن باشد. اما این مورد فقط برداشت من است و قطعیت ندارد.

سند خانه طبق تجربیات دوستان لاتاری باید ارزش گذاری و ترجمه بشه. از چند و چون کار متاسفانه اطلاعی ندارم ولی فکر کنم در تاپیکهای مربوط به ترجمه مدارک مثل این مورد بتونید پاسختون رو پیدا کنید.

پیام‌های این موضوع
مراحل اخذ ویزا - توسط hasti_banoo - 2010-07-17 ساعت 16:13
RE: مراحل اخذ ویزا - توسط Toranj - 2010-08-01 ساعت 11:00
مدت و حدود تعهدات اسپانسر - توسط hasti_banoo - 2010-07-26 ساعت 23:50
RE: راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی (Family Immigration) - توسط hasti_banoo - 2010-07-27 ساعت 00:23
شرایط فرزند زیر 21 سال - توسط hasti_banoo - 2010-08-07 ساعت 13:34

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان