کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد
سلام دوستان.من ۱ماه قبل از اینکه اسمم تو لاتاری در بیاد یه سفر رفتم هند تا هم کشور هند رو ببینم و هم اینکه شرایطشو بسنجم می‌تونم اونجا درس بخونم یا نه!!!.واقعا کشور زیبای است.آثار باستانی بسیار قشنگی داره.بچه‌های رشته هنر و کسایی که عاشق هنر هستند یه سفر به عنوانه توریست برن هند.ولی‌ واقعا بدرد زندگی‌ نمی‌خوره.من وقتیکهٔ برگشتم گفتم حاضرم هیچوقت ادامه تحصیل ندم ولی‌ هند نرم برای ادامهٔ تحصیل.

۱:مردم خیلی‌ مهربونی داره.

۲:سطل اشغال هیچ مفهومی‌ در خیابونها نداره.

۳:تو خیابون هم ماشین هست،هم دوچرخه،هم گاو،هم اسب هم...همه چیز شما میبینین.یه موتورای ۳چرخه‌ی هست به اسم توک توک که خیلی‌ مورد استفادهٔ مردم هند.

۴:یهو میبینین پشت یه ترافیک همهٔ ماشینها باهم بوق میزنن و رانندها خیلی‌ آرامش دارن

۵:دستشویی در خیابون ها خیلی‌ کمه اگرم باشه در نداره

۶:مردم از هر راهی‌ میخوان پول در بیارن.مثلا به شما میگن دوربینتونو بدید تا ازتون عکس بگیرم ما هم کلی‌ خوش حال و تشکر می‌کنیم.فکر می‌کنین آخرش چی‌ میگن؟؟بعد اینکه ازتون عکس گرفتن میگن پول بده چون ازتون عکس گرفتیم تازه با دوربین خودمون

۷:گداها آویزونتون میشن فقط میگن دلار میخوایم
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ADONIS ، online27H ، ashool ، سمبل ، msar ، copol

پیام‌های این موضوع
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط fati_comando - 2009-11-26 ساعت 10:53
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط sib 24 - 2010-07-29 ساعت 20:16

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان