کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی
(2010-08-04 ساعت 09:16)Toranj نوشته:  سلام هستی‌ جان،

امیدوارم که حالت خوب باشه، من در حال حاضر مبالغی که ان وای سی‌ خواست رو (۴۰۰ و ۷۰ دلار) پرداخت کردم، در مورد مدارک گفتی‌ که ان وای سی‌ زمانش که برسه همه مدارک خواسته شده رو به صورت مکتوب با شماره میفرسته می‌خواستم بدونم در مورد فرم ساپورت مالی هم این فرم رو به صورت مکتوب میفرسته یا باید دانلودش کنم چون من سپانسر ام الان منتظر که فرم را پر و امضا کنه ولی‌ هنوز فرم‌ای ۸۶۴ رو بصورت پست از ان وای سی‌ دریافت نکردم!!! و الان نمیدونم می‌تونم اینو دانلود و پر کنم یه باید حتما منتظر دستور عمل ان وای سی‌ باشم!!!؟ ممنون میشم راهنماییم کنی‌ مرسی‌

ترنج عزیز

این فرمهای ساپورت مالی رو خودت باید دانلود کنی. اما اینکه کی زمان تکمیل اونهاست و اینکه آیا باید الان اسپانسرت پر کنه یا نه باید از NVC بپرسی. به اسپانسرت بگو تماسی با NVC بگیرند و با ذکر مشخصات کیس شما ( نام و نام خانوادگی، شماره کیش و تاریخ تولد و نام petitioner ) ازشون سوال کنند که الان زمانش رسیده یا نه . تو همین تاپیک چند مورد از پستهای من به ساپورت مالی اختصاص داره و لینک فرمها و دستورالعملهای آونها رو هم گذاشتم

موفق باشی

پیام‌های این موضوع
مراحل اخذ ویزا - توسط hasti_banoo - 2010-07-17 ساعت 16:13
RE: مراحل اخذ ویزا - توسط Toranj - 2010-08-01 ساعت 11:00
مدت و حدود تعهدات اسپانسر - توسط hasti_banoo - 2010-07-26 ساعت 23:50
RE: راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی - توسط hasti_banoo - 2010-08-04 ساعت 11:24
شرایط فرزند زیر 21 سال - توسط hasti_banoo - 2010-08-07 ساعت 13:34

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان