کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی
(2010-08-07 ساعت 13:34)hasti_banoo نوشته:  سوالی از من پرسیده شده در مورد شرایط سنی افرادی که زیر 21 سال هستند و زمان مصاحبه/ زمان ورود به آمریکا 21 سالشان تمام میشود. اینکه آیا به این افراد ویزا تعلق می گیره یا نه؟

---

موردی را که هنوز پاسخش را پیدا نکردم این است که اگر کسی برای خواهر/برادرش اپلای کند و سن خواهرزاده یا برادرزاده این فرد در زمان مصاحبه بالای 21 سال رود، آیا این قانون شامل آنها هم می شود یا خیر؟!

سلام با خسته نباشید، با تشکر فراوان از زحمات شما به خاطره این سایت فوق‌العاده مفید و خوب. من حمید هستم و تازه همین امروز عضو شدم، من در کیس خانوادگی بودم و عمه‌ام که ۳۰ ساله در آمریکا زندگی‌ می‌کنه برای ما یعنی‌ پدر و مادرم و من که تک فرزند هستم از ۱۰ ساله پیش اقدام کرد و ما ۱۰ سال در نوبت بودیم. خوشبختانه نامهٔ دعوت به مصاحبهٔ ما حدود ۲ هفته پیش به دستمون رسید و برای ۱۴ سپتامبر وقت مصاحبه داریم در آنکارا. راجع به این سوال باید عرض کنم که برای کسانی‌ هم که از طریقه عمه و خاله براشون اقدام شده، اگر الان در زمان مصاحبه بالای ۲۱ سال باشند، مشکلی‌ نیست و برای اونها هم سن زمان تشکیل پرونده حساب می‌شه یا به اصطلاح سنشون از زمان تشکیل پرونده freeze می‌شه. ما خودمون هم نمیدونستیم ولی‌ خوشبختانه از ادارهٔ مهاجرت با عمه ی من تماس گرفتن و ازش پول صدور گرین کارت برای من رو هم درخواست کردن که عمه‌ام ازشون پرسیده مگه به ایشون هم با توجه به اینکه الان بالای ۲۱ سال هستن گرین کارت میدن؟ که پاسخ اونها این بوده که بله چون در زمان تشکیل پرونده سن ایشون زیر ۲۱ سال بوده. البته به شرط مجرد بودن هست.

مرسی‌!
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، pashaneco ، Kaveh90 ، royalfalcon ، hopeful ، oghab ، nazanin_sh_77 ، sara66 ، sahar1392 ، hrabee ، behdist ، shatsi ، smpf ، sha.a ، msar ، pari pariaaa ، alirezanz

پیام‌های این موضوع
مراحل اخذ ویزا - توسط hasti_banoo - 2010-07-17 ساعت 16:13
RE: مراحل اخذ ویزا - توسط Toranj - 2010-08-01 ساعت 11:00
مدت و حدود تعهدات اسپانسر - توسط hasti_banoo - 2010-07-26 ساعت 23:50
شرایط فرزند زیر 21 سال - توسط hasti_banoo - 2010-08-07 ساعت 13:34
RE: راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی - توسط Bidar - 2010-08-07 ساعت 23:17

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان