کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2015-06-25 ساعت 02:47)Maryam_Am نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 12:53)hamidazimi نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 12:28)behjat نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 02:52)دختر پارس نوشته:  سلام دوستان.من یه آپارتمان یه خوابه در اورنج کانتی (در فاصله ا ساعتی لوس آنجلس)اجاره کردم .اگر خانمی هست که دنبال خونه میگرده تا بعد جا بیفته و مستقل بشه میتونم باهاش همخونه بشم .ضمنا من یه خانم هستم و یه دختر ۷ ساله هم دارم.

سلام ببخشید چون من و شوهرم هم بزودی داریم میایم لس آنجلس میپرسم فقط برای راهنمای، به نظر شما ما چون ماشین هم نمیتونیم بخریم برای شروع کدوم محله اتاق اجاره کنیم که هم به خطوط اتوبوس نزدیک باشه و هم همان اطراف بشه کار ساده پیدا کرد ،اگرتنها بودم حتما پیشنهادتون را قبول میکردم اگر مقدوره راهنمایی بفرمایید
دختر پارس سلام من وهمسرم ویک پسر دوسالمون هم برای سی روز دیگه وارد لس انجلس میشیم ما هم با شرایطمون متاسفانه نمیتونیم با شما همخونه شیم فقط اینکه اگر لطف کنین بگین اپارتمانتونو چند اجاره کردین وبرای ما که تازه واردیم بهتره کجا اجاره کنیمکه خوب واقتصادی باشه ممنون

به‌‌‌ نظر منم بهتره یه متل خوب واسه اولش پیدا کنید تا گرین کارت و SSN نامبرتون بیاد و بتونید حساب بانکی‌ درست کنید و خودتون هم کمی‌ با اینجا آشنا بشید. متاسفانه اینجا سیستم اتوبوس رانیش افتضاحه ، ولی‌ با گواهینامه بین المللی تون میتونید رانندگی‌ کنید. البته بهتره با قوانین رانندگی اینجا خوب آشنا بشید بعد شروع کنید به‌‌‌ رانندگی.

سلام به دختر پارس من ي خانم هستم كه به ال اي ميام براي سه هفته ممكنه ي ايميل از خودتون بدين ؟امكان پيام خصوصي نيست
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط termeh_med - 2015-11-17 ساعت 01:39

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان