کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2015-11-19 ساعت 12:31)mehdi2138 نوشته:  درود بر دوستان
دوستانی که میتوانند کمک کنند کسی هست یکی دوتا هتل یا متل دو یا سه ستاره ارزون قیمت اطراف پاسادنا یا آرکدیا و یا یه جای مناسب برای من و خانواده ام معرفی کنه؟
ما امشب رسیدیم لوس آنجلس و هتل هالیدی خیلی گرونه نمیتونیم زیاد اینجا بمونیم . اگر فقط اسم و آدرس هتل رو بدید ممنون میشیم خودمون میریم . با دوتا بچه کوچک واقعا سخته .
با سپاس فراوان

سلام دوست عزیز، شما تو گوگل سرچ کنید،cheap motel near me آدرس متلهای ارزون نزدیکتون میاد میتونید زنگ بزنید، و سوال کنید از مجله هفته بازار هم میتونید آدرس سوییت یا خونه های اجاره ای رو پیدا کنید ، طرف van nuys و sepulveda متل ارزون بیشتر پیدا میشه البته فکر کنم هفته ای ۵۵۰ دلار به بالا باشه موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، nora ، storagemeter

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط behjat - 2015-11-19 ساعت 21:53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان