کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوتی های کاربران در خارج از ایران
سلام

ما یه دوستی داشتیم که دوربر سال 2011 اینا مهاجرت کرد به امریکا
چون با هم دیگه خیلی صمیمی بودیم قرار شد همین که یجایی ساکن شد بهم از طریق فیض بوق خبر بده(اون موقع اپلیکیشن های اندرویدُ این چیزا نیومده بود)...یه حدود 20 روزی میشد که از این رفیق ما خبری نمیشد ! کم کم داشتم نگرانش میشدم که چراغ سبز اکانتش روشن شد ...
بهش پیام دادم کجایی مرد حسابی ! مردم از دلواپسی .....
گفت : وای نگو ! یه سوتی دادم هنوزم از خنده روده برم Big Grin گفت : اقا من اونقد حواسم پرته چیزای دیگه بود که اصلا حواسم نبود تو امریکا فیض بوق رو بدون ف ی ل ت ر شکن استفاده میکنن Big Grin =)))) بره همین تو این چند روز چون ف ی ل ت ر شکن نداشتم سراغ فیض بوق نرفتم ! به کسی هم چیزی نمیکفتم که مبادا فکر کنن میخوام از سایت های غیر مجاز چیزی دانلود کنم =))) توام که یاهو مسنجر نمیومدی بگم یه ف ی ل ت ر شکن بفرست برام !
امروز صبح وقتی میرفتم سمت مترو تو تبلیغات روی دیوار عکس زاکربرگ رو با فیض بوق دیدم، گفتم به به ببین چه مملکتیه .... همه چی ازاده ! .... داشتم به همین مساله ازادی فکر میکردم که یهو دو قرونی افتاد حاجی جاااان ! الان امریکایی ... ف ی ل ت ر شکن میخوای چکار اخه دهاتی =)))))
بره همین بعد از این که به خونه برگشتم پریدم پشت لپ تاپ اومدم فیض بوق Big Grin
منم بهش گفتم : ای ....قبر پدر کسی که به تو ویزا داده Big Grin =)))))))))) ابرمونو بردی ... دلمون خشه رفیق مخترع داریم =)))
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سوتی! - توسط ChairMan - 2010-01-28 ساعت 00:41
RE: اولین سوتی! - توسط rs232 - 2010-01-28 ساعت 03:38
RE: اولین سوتی! - توسط SamiraN - 2010-01-28 ساعت 10:22
RE: اولین سوتی! - توسط payam_prz - 2010-01-28 ساعت 10:55
RE: اولین سوتی! - توسط ChairMan - 2010-01-28 ساعت 18:00
RE: اولین سوتی! - توسط mohsen324 - 2010-01-28 ساعت 14:08
RE: اولین سوتی! - توسط یه مهاجر - 2010-01-28 ساعت 18:22
RE: اولین سوتی! - توسط Ali Sepehr - 2010-01-28 ساعت 18:39
RE: سوتی های کاربران در خارج از ایران - توسط meraj-fallahi - 2015-11-23 ساعت 15:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان