کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خاطره لحظه برنده شدنتون؟
3 سال آزگار با کد یمین و عرق جبین فرم پرکردم و فرستادم. دریغ از یک نامه خشک و خالی...
سال چهارم دیگه با چشم بسته هم میتونستم فرم پرکنم. دو دقیقه ای پر کردم و رفتم پی کارم (فکر کنم رفتم آبمیوه توچال!)
وقتی خبر برنده شدنمو شنیدم وسط یه جلسه کاری مهم بودم با دو تا از شریکام نشسته بودیم داشتیم حساب کتاب میکردیم که همسرم زنگ زد خبر رو داد. همون وسط پریدم و چند تا جیغ فرا بنفش زدم و دیدم که دوستان در جلسه دارن دنبال شماره اورژانس میگردن برای همین بهشون گفتم "ما که داریم میریم آمریکا، شما بشینین واسه چندرغاز بزنین تو سر هم!!". اما بعدش که رفتم و تحقیق کردم فهمیدم 34000، خیلی بالا و به قول دوپونتها از اون هم بالاتر، خیلی بالاست.... بعد با دوستان اینترنتی آشنا شدم (مثل Air و Tehranipour و بوف و...) ودیدم که بابا جهنم فقط واسه ما ساخته نشده. از خدا که پنهون نیست، از شما هم نباشه، با عرض پوزش از دوستان هم شماره ای، یک لبخند مونالیزای شیطانی روی لبام شکوفه زد و پیش خودم گفتم اگر چند نفری با هم بریم رو پل صراط شاید شانسمون بیشتر باشه....
(البته حتما شنیدین که میگن پل صراط از مو نازکتر و از تار عنکبوت هم سست تره و این نشاندهنده عدل خداونده)
خلاصه اینکه فعلا داریم یه قل دو قل بازی میکنیم تا ببینیم نوبتمون میشه یا نمیشه...
برای همین امسال هم شرکت کردم و گفتم تو کنکور که همچین هنرمند نبودیم، ولی اگر همون رتبه چهار رقمی واسه لاتاری ما در بیاد هم زندگیم عطر ژان پل گولتیه به خودش میگیره...
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
خاطره لحظه برنده شدنتون؟ - توسط payam_prz - 2009-01-03 ساعت 13:58
RE: خاطره لحظه برنده شدنتون؟ - توسط elham - 2009-01-03 ساعت 16:23
RE: خاطره لحظه برنده شدنتون؟ - توسط payam_prz - 2009-01-03 ساعت 18:25
RE: خاطره لحظه برنده شدنتون؟ - توسط M!LAD - 2009-01-03 ساعت 18:52
RE: خاطره لحظه برنده شدنتون؟ - توسط leili - 2009-01-04 ساعت 03:28
RE: خاطره لحظه برنده شدنتون؟ - توسط payam_prz - 2009-01-04 ساعت 12:22
RE: خاطره لحظه برنده شدنتون؟ - توسط WIKIMAN - 2009-01-05 ساعت 00:01
RE: خاطره لحظه برنده شدنتون؟ - توسط amin - 2009-01-05 ساعت 16:37

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان