کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2015-12-02 ساعت 09:58)mehdi2138 نوشته:  
(2015-12-02 ساعت 05:38)mozhgangh نوشته:  
(2015-11-27 ساعت 05:05)mehdi2138 نوشته:  بی پول . . . . سرگردون . . . . به دنبال هر نوع کاری شدیدا محتاج و نیازمند
دوست عزیز کدوم ایالتی؟
من اطراف غرب لوس آنجلس هستم .

مهدی جان من با محیطی که هستی آشنایی ندارم ولی با توجه به شغل فعلیم در ایران که استقرار تیم فروش هم یکی از مسولیتهامه یه روشی رو بهت پیشنهاد میکنم شاید برات کارساز واقع بشه ...

1_یه نقشه کلی از منطقه محل زندگیت از گوگل مپ بگیره و روی کاغذ a3 چاپ کن و یه کاغذ a4 سفید بزار کنار دستت
2_ یک مسیر رو از روی نقشه انتخاب کن و صبخ برو و تمامی مغازه ها و کارگاههای تولیدی و ... که احتمال جذب نیرو دارنو توی کاغذ a4 با مشخصات کامل بنویس و توی نقشه هم شماره گذاری کن که بدونی کدوم به کدومه ...
3_به تک تک مغازه ها سر بزن و در مورد جذب نیرو باهاشون صحبت کن و شرایط جذب نیرو رو بپرس ...
4_ تو در روز باید تا 25 الی 30 مغازه رو ویزیت کنی دقیقا مثل یک ویزیتور !
5_ مسیرهای مختلف رو با شماره root1 الی آخر مشخص کن که بدونی کدوم به کدومه...

راحت بهت بگم تو در عرض 1 ماه میتونی 600 فیلد رو پوشش بدی ولی همینجا بهت میگم بالای 100 نرسیده یه کار پیدا خواهی کرد هر چند ساده ! بهم اعتماد کن و از فردا استارتش بزن
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، behjan ، humsun ، Nataliea ، armina-2014 ، mehdi2138 ، nora ، Ayeh Ala ، hossein_1987 ، mohsenmb ، Ali.f ، karmen ، Spiritual ، alborzarya

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط online27H - 2015-12-07 ساعت 04:08

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان