کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2016-01-15 ساعت 06:10)masod3 نوشته:  سلام
یه سوال دارم امیدوارم اساتید راهنماییم کنن..من مدرک لیسانس دارم اما بنا به دلایلی مدرکم ازاد نمیشه... اما دیپلم و پیش دانشگاهیم دست خودم هست
تو فرم ۲۶۰ نوشتم لیسانس دارم ... اگه بخوام لیسانس رو حذف کنم و با مدرک پیش دانشگاهیم اقدام کنم امکانش هست؟ الان درخواست انلاک بدم یا خودشون قبل از مصاحبه فایل رو باز میکنن؟

سلام.دوستانی که امسال رفتن مصاحبه گفتن چندروزقبل ازمصاحبه بهتون میگن اگرموردی هست که فراموش کردید توی فرم 260 بگین اعلام کنین.خب بنظرم اگر به هردلیل نمیتونیدحتی ازدانشگاهتون مدرک موقت هم بگیرید اینوقبل ازمصاحبه اعلام کنین وبگین به مشگلی برخوردکردید.ببینید نداشتن تحصیلات دوازده ساله باعث ریجکتی بوده ولی نداشتن لیسانس خیر.یه کاردیگه هم میتونیدبکنید یعنی درخواست بدین تاریخ مصاحبه تان راعقب بیندازند (البته اگرفکرمیکنیدتااون موقع لیسانس بدستتون میرسه)بالاخره اینطوری زمان کمتری هدرمیدهیدتااینکه بخواهید درخواست انلاک بدین.موفق باشید(ازاساتیدهم عذرخواهی میکنم که بجاشون جواب دادم)
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: Hana2015 ، Danoosh

پیام‌های این موضوع
RE: اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها - توسط lighthouse - 2016-01-17 ساعت 04:04

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان