کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
ممنونم از آرش عزیز ...

فقط دوستان اگه من بخوام یک روزی مزاحم آرش جان بشم چه بخواد چه نخواد و چه اینکه باهاش گلاویز شم !! بابت هر ساعتی که برام وقت میزاره یه مبلغی( هر چند کم ) رو بهش میدم ...

این کارم به 3 دلیله :

1_ عذاب وجدان بوجود آمده در من که بواسطه وقت گذاشتن آرش در زمان استراحت هستش رو کم میکنم
2_ بجای کمک یکطرفه یک روابط کمک به هم (2طرفه) بوجود میارم ...
3_ هیچ چیز مثل یه ارتباط دنگی دونگی به من حال نمیده Big Grin

آرش این نظر شخصی من بخاطر راحتی خودم بود وگرنه همه میدونن که تو هیچ وقت برای کمک به کسی کم نمیزاری پس یموقع فکر نکنی منظورم به شخص تو بود !

و اما یه تجربه در خدمت سربازیم :

زمانی که من رفته بودم آموزشی تو یه گروهان 140 نفر بودیم ... از همه دربازکنها و چاقوهاشونو گرفته بودن فقط من و دوستم با خودمون در بازکن داشتیم ... آقا خورد شب اول به همه کنسرو دادن بدون هیچ چاقو و درباز کنی ... من و دوستم مجبور شدیم هر کدوم زحمت باز کردن کلی قوطی کنسرو رو انجام بدیم و از ترس دزدیدن در بازکن به هیچکیم ندادیم ... میدونین آخر داستان چی شد ؟

بعد از نیم ساعت دستای خسته و ورم کرده متوجه شدیم کنسروای مارم که کنارمون بود دزدیدن ...

این داستان یه درس بزرگ بم داد و امیدوارم که کسایی که از کمک کسی بهرمند میشن ... قدر این کمکم بدونن و متوجه باشن که این منبع نمیتونه براشون 24 ساعته آماده باشه و باید به هر جنبش فکر کنن و نزارن موجب آزار و اذیت شخصی که میخواد با اخلاص کاری رو انجام بده مهیا بشه ! تا همه بتونن به اون منبع دسترسی داشته باشن ...
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - توسط online27H - 2010-08-14 ساعت 17:43

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان