کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2016-02-25 ساعت 01:44)Maryam_Am نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 14:36)Farshad. Ba نوشته:  
(2016-01-26 ساعت 23:28)Maryam_Am نوشته:  سلام

دوستانی که میخوان بیان اورنج کانتی و لوس آنجلس، اینجا نزدیک خونه ما جای هست که ‌ایرانی‌ها آگهی واسه اجاره اتاق و خونه میزنن. اگه خواستید بهم خبر بدید اگه بود شماره میدم خودتون زنگ بزنید صحبت کنید. شاید کمکی‌ باشه واسه دوستان.

باسپاس هموطن گرامى. من وهمسرم كه در مرز شصت سالگى هستيم سيزدهم مارچ عازم لس انجلس هستيم و عصر وارد ميشويم براى مدت حدود يكماه و سه روز نياز به اجاره اتاق با يوتيليتى كامل و اينترنت و مبله با حمام داريم. اگربه موردى برخورديد لطفاً اطلاع دهيد بسيار ممنون ميشويم. درضمن من گواهينامه ويرجينيا و كرديت هم دارم. اما در امريكا زندگى نكرده ام و در پنج شش سال اخير كه گرين كارت گرفته ايم در رفت وآمد بوديم. اينك من قصد دارم در شش ماه آينده لس انجلس بمانم البته اگر بشود. ! الان هم از تهران عازم لس انجلس هستيم و همسرم يكماه با من ميماند وبرميگردد تهران. اگر موردى هم در وست وود كه محل تجمع ايرانيهاست سراغ داشتيد سپاسگزارميشويم اطلاع دهيد بازهم از مهربانيهاى شما تشكر ميكنم

سلام خواهش می‌کنم به‌‌‌ سلامتی‌، من تا ۲-۳ روز آینده سر میزنم خبر میدم بهتون، اگه موردی بود معرفی‌ می‌کنم خودتون صحبت کنید باهاشون!

سلام
من و دوستم اواخر فروردین قصد اومدن به لس انجلس رو داریم وتصمیم داریم اونجا بمونیم لطفا اگه موردی سراغ داشتید ک بتونه ب ما کمک کنه در اختیار بزارید
هردو اقا و 24 ساله
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط mk5800 - 2016-03-02 ساعت 13:33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان