کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اثبات حضور همسر در آمريكا (Domicil)
(2016-03-08 ساعت 18:26)armehraboon نوشته:  
(2016-03-08 ساعت 17:24)مریم60 نوشته:  
(2016-03-08 ساعت 13:16)armehraboon نوشته:  با سلام به شما

چند وقت هست که در آمریکا ساکن هستید؟
آیا دانشجو هستید؟

برای اسپانسر دوم گرفتن که مشکلی ندارید؟

برای مدارک دامیسل با توجه به برداشت من از صحبت های شما و اینکه مدت اقامت شما در آمریکا حداقل چندین ماه هست و مدارکی که ذکر کردید به نظر مشکل خاصی نیست.

سلام ممنون که سریع پاسخ دادید. بنده دو سال از گرفتن گرین کارتم میگذره .ایا برای داشتن اسپانسر دوم شرایط خاصی لازمه؟بنده داییم ساپورتر ما هست.
سلام مجدد.
البته منظور من مدت اقامت شما در آمریکا هست که به نظر میاد در این دو سال اونجا اقامت دارید.
دایی شما اگه سیتیزن هستند و خوب درامدشون کافی هست و فرم های 864 رو هم برای شما پر کردند و مدارک مالیاتی رو دادند ،
قطعا میتونن اسپانسر دو شما باشند.
از نظر دامبسیل هم با توجه به صحبتهای شما همه چیز روبراه هست و اوکی هست.

ببخشید که خیلی سوال میپرسم ولی خیلی راستش استرس دارم.ایا حتما باید tax returnداشته باشم اخه بنده خانه دار هستم؟چون یکی از دوستان در پستهای قبلی اشاره کرده بودند که تکس ریترن مشخصی نداشتند و رد شده.اگر بگن مدارک کافی نیست چقدر مهلت میدن تا مدارکی مثل تکس ریترن رو به دستشون برسونیم؟و چقدر طول میکشه بعد از ارسال مدارک پرونده رو ببندند.من میخواستم موقع مصاحبه ایران باشم ولی میگن باید امریکا بمونید.میخواستم ببینم اینا از کجا میخوان بفهمند که من امریکا نیستم اون روز؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: اثبات حضور همسر در آمريكا (Domicil) - توسط مریم60 - 2016-03-09 ساعت 05:24

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان