کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایده های کار در بدو ورود به آمریکا
(2016-04-12 ساعت 02:02)satin نوشته:  مرسی دوست عزیز از توضیح کامل و مفیدی که دادین.من هم دقیقا فکر کردم که شغل خوبی باشه ولی حرفای شما باعث شد بیشتر فکر کنم.البته من اینو به عنوان شغل دائم در نظر نگرفته بودم.اما بازم موضوع واسم کامل روشن شد.ممنون

خوشحالم که تونستم کمکی بکنم به نظر من به این کار نمیشه به صورت موقت نگاه کرد چون شما باید برین کالج و دوره بگذرونید و برای این باید یکسال بمانید تا رزیدنت ایالت یا این استیت بشین که هزینه کالج بیاد پایین و برای گذروندن دوره و کار مربیگری هم باید زبانتون در سطح عالی باشه اینکه میگم عالی واقعاً عالی چون کتاب هایی که در کالج تدریس میشه برای این رشته دو سه تاش در حد کتاب های پزشکی هست با کلی اصطلاحات و اسم که هر کدام سیصد چهارصد صفحه میشه تازه اگر اون رو بگذرونید اسپیکینگ شما هم باید در سطح عالی باشه تا با شاگردها ارتباط برقرار کنی و اصطلاحات خیابانی اینجا رو و اسلنگ ها رو بدونی وگرنه استخدام نمیشی و این داستانی که گفتم مستلزم دو سال کار هست یکسال رزیدنتی ایالت یکسال یا دو ترم گذروندن دوره تازه باید ببینی بهتون کار میدهند یا نه. کارهای فنی کلاً خوب ازشون پول در میاد و کار همیشه براشون هست اگر در زمینه رشته تحصیلیتون نمی خواهید کار کنید دنبال یک کار فنی بگردین به نسبت علاقه و از کار پائین شروع کنید و به کالج برین در کنارش و دوره مربوط به اون کار رو هم بگذرونید که هم از نظر عملی در حال پیشرفت خواهید بود و هم تئوری و در کالج هم کار های فنی کلاس ها در عصر و شب هست و به کار شما لطمه ای نمی خورد
کیس نامبر:32XX / ارسال مدارک:23 می ،پست آرامکس / تعداد نفرات کیس : فقط خودم / سفارت: ابوظبی/ کارنت: ۹ دسامبر / مصاحبه: هفته چهارم فوریه-برگه آبی و چک کردن بعد چهار ماه
updates:23feb, 24feb, 25feb, 5mar, 9june, 10june
کلیر june 10 بعد از 107 روز انتظار
ویزا: July 7
ورود هفته آخر اکتبر ۲۰۱۴ Cool  

مرحله بعدF2A اقدام برای همسر
ارسال مدارک: July 15 2016
Priority ‎Date: July 18 2016  /اپرو: Nov 3 2016
مصاحبه: Oct 2018 مونترال کانادا (بکراند چک) و به گفته آفیسر حدود یکسال طول میکشد 
مصاحبه دوم: 2020 Mar مونترال قسم مجدد و دریافت برگه Welcome to The United States  Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، leader-m

پیام‌های این موضوع
RE: ایده های کار در بدو ورود به آمریکا - توسط Arashslm - 2016-04-12 ساعت 09:28

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان