کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید کردن در آمریکا:از کجا و چگونه خرید کنیم!
(2015-10-19 ساعت 18:02)fariba_a نوشته:  با سلام
من یک سوال از محضر دوستان عزیز و باتجربه دارم. چه اجناسی را میتونیم از آمریکا بخریم و برای فروش بیاریم ایران که قسمتی از هزینه های سفرمونو پوشش بده؟!

سلام
خب ببینید تفاوت قیمت چی زیاده و دوم اینکه کی اینها رو از شما میخره؟
من سال قبل یه Mac Book Air آخرین مدل و یه هارد SSD رو دیدم که تفاوت قیمت اش با ایران زیاد بود و من اینجا ارزونتر خریدم. پیش خودم گفتم میبرم و فلان تومن (معادل فلان دلار سود میکنم) چشمتون روز بد نبینه... بردم تهران هم پاساژ پایتخت و هم بازار کامپیوتر و دیدم که برابر قیمت من یا حتی ارزونتر هم هست. تازه کسی نمیخرید. اونا یا قاچاق میارن یا با ارز دولتی و ارزون در میاد و تازه گارانتی ایران رو هم داره. پس خیلی ساده چرتکه انداختن من اشتباه در اومد. من با دلار روز تهران حساب کردم. خلاصه که هر دو رو با خودم برگردوندم و پس دادم.
ببینید کسی هست که بگه مثلا دو تا آیفون بیار برام و آشنا باشه و حتما خریدار باشه و باهاش طی کنید که من قیمت اینقدر میفروشم که کار بهم نریزه و جنس رو بخواهید ببرید فروشگاه پس بدید.
موفق باشید.
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، fariba_a ، Nataliea ، copol ، alirezanz

پیام‌های این موضوع
RE: خرید کردن در آمریکا:از کجا و چگونه خرید کنیم! - توسط philter - 2016-04-13 ساعت 05:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان