کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای زندگی در آمریکا از کدام شهر شروع کنیم؟
(2015-12-07 ساعت 01:13)Joje mohajer نوشته:  
(2015-12-05 ساعت 17:01)nik.truth نوشته:  
(2015-07-16 ساعت 01:47)soufia نوشته:  شما با گرین کارت میایید ? قبلا گرفتیتد یا این اولین سفرتونه ? در ضمن. سولاتون خیاب خیلی کلیه ! لطفا تایپیک های هزینه ها و ایالت ها و خرید ماشین و اجاره خونه رو بحونید . ده هزارتا زیاد نیست و در واقع  دو سه ماه  با خرید ماشین و وسایل ابتدایی واستون کافیه ! چقدر زبان بلد هستید در پیدا کردن کار خیلی مهمه! یک کار خوب و همیشه مورد نیاز تکنیسین دارویی هست که شما میرید بورد او فارماسی شهرتون ! مدارک رو تکمیل میکنید ! بعد دنبال کار میگردید در داروخانه ها ! البته اگر رشته تجربی نباشید و آشنا نباشید آسون نیست در ضمن زبان خیلی خوب میخواد ... اینکه کدوم شهر و ایالت برید هم باز بستگی داره به اینکه کجا دوست و آشنا دارید در غیر این صورت خیلی فرقی نمیکنه ببینید کجا کار راحت تر پیدا میشه مثلا ایالت تکزاس میگن خوبه ! و هزینه ها هم بالا نیست . امیدوارم بقبه دوستان هم راهنمایی کنند در ضمن اینجا زن و شوهر با هم کار میکنند و کسی شرمنده دیگری نمیشه ایشون هم باید آمادگی سختی و عوارض مهاجرت رو که معمولا یکسال طول میکشه رو داشته باشن .

دوست عزیز مطلب بسیار خوبی نوشتید
یه سوال من اینجا شرکت دارویی کارمیکنم و نماینده علمی هستم و زبانم هم خوبه نسبتا و رشته تجربی هم بود و مدرک دانشگاهی بالا دارم.ایا فک میکنی کار فارمسی واسه من بشه و کدوم ایلات واسه این کارا بهترین و مناسبترینه؟؟
ممنون از کمکتون
با سلام
امیدوارم تمام دوستانی ک به آمریکا رفتن موفق باشند.اما ای کاش هنوز هم میامدند و جواب به سوال ها میدادند.هرچند که بهشون حق میدم و میدونم خیلی گرفتارن...
با تشکر

بله حتما میشه .البته هر ایالتی قوانین مربوط به خودش رو داره که شما میتوانید از روی وب سایت بورد او فارماسی اون ایالت پیدا کنید معمولا آدرس ایمیل دارن که میتوانید سوالآتون رو بپرسید بعضی ایالت ها اول میرید استخدام میشود بعد خودشون واستون دوره آموزشی میگزارند دو سه هفته طول میکشد ولی واسش پول میدن. بهترین کار این هست که وقت حضوری بگیرید از بورد فارماسی ایالت و اونها مراحل رو بطور کامل توضیح میدن ما همین کار رو کردیم ،خوبیش اینه که معمولا همیشه کار هست واسش
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Joje mohajer ، آنارچ

پیام‌های این موضوع
RE: برای زندگی در آمریکا از کدام شهر شروع کنیم؟ - توسط soufia - 2016-04-13 ساعت 23:15
ساکرامنتو - توسط hamed402 - 2015-07-16 ساعت 00:09
ايالت يوتا - توسط iran azad - 2010-11-15 ساعت 01:37
مقایسه شهر های آمریکا - توسط mohsen324 - 2009-11-28 ساعت 14:00
بهترین شهر آمریکا - توسط erfanslash - 2013-03-26 ساعت 15:26
RE: بهترین شهر آمریکا - توسط آنی - 2013-05-25 ساعت 15:33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان