کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
(2016-05-02 ساعت 16:43)hadir نوشته:  دوستان عزیز به عنوان کسی که خودم رو تا جای ممکن کنترل کردم به کسی نگفتم...ولی باز از اینکه یکسری از افراد اطرافم به جز خانوادم این موضوع رو میدونن ناراحتم ....چون تو شرایطی که ایشالا در صورت قبولی تحت فشار قرار خواهید گرفت (بنا به دلایل گوناگون) باید برای افراد مختلف توضیح بدید که چرا تا الان نرفتی؟ کی میری؟ چرا میخای بری؟ تازه اگه ادمای خوبی باشن در غیر این صورت انواع و اقسام مزه پرانی ها و متلک ها رو می بایست تحمل کنید...جز خانواده حتی به نزدیک ترین دوستانتون هم نگید

سلام دوستان عزیز
با اینکه دوران انتظار من بسر رسیده و خیلی خیلی کار برای انجام دادن دارم اما دلم نمیاد دوستای مهاجرسرامو تنها بزارم. من و همسرم به هیچ کس نگفتیم فقط به دو دلیل اینکه خانواده خیلی دلسوز و حساسی دارم و دلم نمی خواست اونا رو توی این استرس چند ماهه که واقعاً نتیجه غیر قابل پیش بینی بود سهیم کنم و دوم اینکه دلم می خواست با نتیجه نهایی اونارو سورپرایز و خوشحال کنم. و البته من به این معتقدم که زندگی یا توی حرف جاریه و یا توی عمل . اگه میخواین کاری عملی بشه حتی با خودتون هم تو آینه در موردش صحبت نکنید و اجازه بدین در عمل انجام بشه. وقتی به دیگران بگید همه جور افکار و اظهار نظری ذهن شما رو مشغول می کنه . پس پیشنهاد می کنم به اون سورپرایز و جشن آخر فکر کنید .
9case**17
تعداد کیس 2 نفر
همسر سربازی س- شغل مدرس دانشگاه
ارسال فرم 19جون
تاریخ مصاحبه 3 دسامبر- ایروان
وضعیت : کلیر در تاریخ 4 آپریل
آپدیت 16 دسامبر - 1 آپریل آپدیت شبانه - 4 آپریل کلیر
مقصد  به امید خدا  میتون
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، dv2017 ، ELNAZ21 ، storagemeter

پیام‌های این موضوع
RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - توسط 2ladan - 2016-05-02 ساعت 23:43