کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
ساعاتی به اعلام نتایج بیشتر باقی نمونده.اکیدا توصیه میکنم به هیچکس نگین برنده شدین مگر به اعضاء خانواده خودتون.اون هم اگر میتونین نگین بهتره.البته اگر برای موضوع تمکن نیاز به کمک از سمت پدرتون دارید حتما بلافاصله بگین به پدرتون که از قبل بدونن و موعد مصاحبه مشکلی از بابت تهیه پول ناشته باشین.حالا علت اینکه عرض میکنم نگید رو توضیح میدم.ببینید دوستان شما وقتی برنده میشین تا موعد رفتنتون بین 6 ماه تا یک سالو نیم فاصله اس و این مدت خیلی زمان پر التهابیه و وقتی شما به تعداد افراد زیادی برنده شدنتونو گفته باشین اونها مدام ازتون در خصوص روند کارتون سوالهای پی در پی میکنن و این واقعا آزارتون میده و از طرف دیگه بنا به هر دلیلی اگر بهتون ویزا ندن اونوقت جلو اونهمه آدمی که بهشون گفته بودین حس خوبی نخواهین داشت.پس مجدد توصیه میکنم به هیچ احدی موضوع برنده شدنتونو نگین حزء اعضای اصلی خانواده که این اعضا شامل عروس خانواده و یا داماد هم نمیشه.چون معمولا این دو دسته افراد میرن به خانواده های خودشون هم میگن و عملا کم کم به خیلیا گفته میشه.وقتی ایشالا ویزاتونو گرفتین از بقال سر کوچه گرفته تا دورترین دوستتون به همه از دم بگین اگه خواستین
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، dv2017 ، battosai ، storagemeter ، hamedrouhi ، ELNAZ21

پیام‌های این موضوع
RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - توسط داود یو.اس - 2016-05-03 ساعت 11:48

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان