کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در سایر کشورها
بسیار متشکر،
1.اصل ترجمه ها همراهم بود البته مدارکم یکسری به زبان فرانسه بود و یکسری هم به انگلیسی که براشون فرقی نداشت، اول از مدارک دیپلم پایان دبیرستان رو خواست که گفتم اصلش همراهم نیست و فقط اصل ترجمه رو دارم، ازم کارت دانشجویی اینجارو خواست که نشونش دادم. گفت آخرین مدرک تحصیلی چی داری گفتم لیسانس دانشگاهی که اصلش همراهم بود دادم بهش و نگاه کرد و با کپی آن در صفحه آخر ترجمه مطابقت داد، چون که چیزی از نوشته ها نمی فهمید D: ، ولی اصل ترجمه رو ازم گرفت و نگه داشت، البته ازم پرسید لازم دارم یا نه، گفتم ازش 2 تا دیگه دارم.
خلاصه: اصل دیپلم یا آخرین مدرک تحصیلی دانشگاهی فقط برای دیدن می خوان

2.ازم اصلا نپرسید می خواهی چه کار کنی. ازم پرسید چقدر از درست مونده، گفتم 1 سال، خیلی سفت و جدی بصورت خط و نشون کشیدن بهم گفت ویزات هفته دیگه با پست دستت می رسه ولی اینو بدون که این ویزا فقط 6 ماه اعتبار داره و اگر در این مدت نری، ویزات باطل میشه و ما بهت هیچی دیگه نمی دیم، وقتی هم رفتی، یک هقته بعد از ورود کارت اقامتت رو می گیری و میتونی بر گردی و درست رو ادامه بدی ولی اگر بدون اجازه دولت بیشتر از یکسال خارج از آمریکا بمونی، گرین کارتت باطل میشه و دیگه ما بهت هیچی نمیدیم.

3.سابقه کار در یک کارخانه (واحد صنعتی) در زمینه پوشاک به مدت 2.5 سال داشتم که براشون مهم نبود و اینکه سربازی خرید خدمت بودم و ترجمه کارت معافیت رو بهشون دادم.

4.اسپانسر کافیه، من چیزی نداشتم که نشون بدم

5.اول سوء پیشینه فرانسه رو خواست و من پیش دستی کردم چون آماده داشتم مال ایران رو هم بهش دادم، ازم پرسید کشور دیگه ای اقامت نداشتی که گفتم نه. و اصل هر دو رو ازم گرفت( سوء پیشینه ایران رو ازم پرسید که می تونه اصلش رو نگه داره، منم گفتم بله، دیگه لازم ندارم)

تشکر کنندگان: samad ، ezbob74 ، persia ، sousangerd ، eshagh ، mas0ud ، Nazgol66

پیام‌های این موضوع
RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در سایر کشورها - توسط farshadz - 2009-01-18 ساعت 05:51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان