کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات تماس KCC و سفارت‌ها | نمونه مکاتبات
سلام به همه
بنده برنده لاتاری هستم با کیس نامبر 7xxx
من چند سوال داشتم خوشحال میشم اگه جواب بدین و من را راهنمایی کنین
بنده متاهل هستم و یک فرزند 2/5 ساله دارم.
1. من دیپلم کاردانش دارم و چون میدونستم که حداقل مدرک داشتن پیش دانشگاهیه سریعا اقدام کردم و تو دونوبت خرداد و شهریور تونستم مدرک پیش دانشگاهیم را بگیریم البته از طریق اموزش از راه دور! لازمه که بگم دیپلم بنده مکانیک بود و مدرک پیش دانشگاهیم انسانی هست البته من هنوز فرم 260 خودم را پر نکردم صبر کردم تا نتایج پیش دانشگاهی اعلام بشه و بعد فرم را پر کنم
اما وقتی خواستم فرم را پر کنم اطلاع پیدا کردم که سفارت امریکا مدرک پیش دانشگاهیه شبانه یا همون اموزش از راه دور را قبول نداره!
پس سریعا دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم که تا خرداد حداقل 43 واحد را پاس کنم البته من قبلا در همین دانشگاه 22 واحد گذرانده بودم که بعد از تغییر رشته 18 واحد ان را از من قبول کردن و من اکنون 19 واحد هم گرفته ام.
به من گفته شده الان که فرم را پر میکنم بزنم در حال تحصیل!
سوالم اینه اگر به فرض نوبت مصاحبه من تو خرداد باشه و من با قبولی این 19 واحد 37 واحد قبولی داشته باشم بنده در خرداد که هنوز امتحانات ترم 2 را نداده ام پس تکلیف چه میشود؟
ایا سفارت همان در حال تحصیل را از من قبول میکه؟
خیلی مردد هستم خواهشا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه تا من فرمم را پر کنم
2.سوال دیکم درمورد واکسیناسیونه !
بنده به هلال احمر مراجعه کردم و کارت واکسیناسیون برای خودم و خانواده ام تهیه کردم و واکسنامون را زدیم البته دو مرحلش را و مرحله بعدشون تو بهمن ماه هست به من گفته شده چون مصاحبم قطعا سال دیگه هست زود اقدام کردین و سفارت این واکسنارو قبول نداره!!!
ممنون میشم اگر جواب سوالاتم را بدین
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: اطلاعات تماس KCC و سفارت‌ها | نمونه مکاتبات - توسط m0h3en - 2016-11-12 ساعت 23:06

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان