کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2009-09-30 ساعت 03:16)rs232 نوشته:  سلام. من وقتی وارد آمریکا شدم با اینکه چند ماهی پیش یکی از آشنایانمان بودم همه چیز خیلی برایم استرس زا و سخت بود. البته فقط اولش و بعد خیلی زود آدم راه میفته و روی پای خودش می ایسته. وقتی بعضی از پستها را میخوانم میبینم که خیلی از کسانی که میخواهند به آمریکا بیایند هیچ کسی را در اینجا ندارند. نمیخواهم آن دسته از دوستان را نگران کنم ولی من واقعا نمیتونم تجسم کنم که اگه کسی به من کمک نکرده بود چطوری میتونستم از پس مشکلات اولیه بر بیام. بنابراین پیشنهاد میکنم اگر کسانی که به آمریکا رفتند و بطور نسبی جا افتاده اند به کسانی که تازه از راه میرسند هرطوری که از دستشان بر میاید کمک کنند. مثلا من در کالیفرنیای شمالی هستم و دیگری در لس آنجلس و فرد دیگری در تگزاس. اگر بتوانیم گروههای تشکیل بدیم که به تازه واردان کمک کنیم  بسیار عالی خواهد شد. مثلا برای من اینکه یک روز تعطیل به فرودگاه بروم و خانواده ای را به محلی که اجاره کرده اند ببرم هیچ کار سخت و بزرگی نیست و ممکن است فقط دوبار در سال اتفاق بیفتد ولی اینکار برای کسی که تازه وارد میشود و هیچ کجا را نمیشناسد کمک بسیار خوبی است. یا اینکه شاید بتوان در تهیه یک مکان و یا هر چیز دیگری به آنها کمک کرد. من این پیشنهاد را همینطوری که به ذهنم رسید مطرح کردم ولی اگر کسی میتواند راه حل عملی برای آن ارائه دهد حتما آن را مطرح کنید.

با دورود فراوان
جناب آرش
اگه لطف کنید و اطلاعتی درباره اینکه چه خدماتی به یک مهاجر که از طریق سازمانUN وارد آمریکا می شود، و اینکه برای چه مدت این خدمات ادامه دارد......به اینجانب توضیح دهید ازتون ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، dokhtar_irooni ، hosseinix

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط Kian.zamani - 2017-01-14 ساعت 07:02

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان