کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-01-25 ساعت 15:20)dvb3000 نوشته:  سلام
از امروز که این خبر شنیدم مثل دیوانه ها دارم خبرا دنبال میکنم ، حالم مثل آدمی هست که شنیده فردا صبح زود در حالی که هنوز خورشید طلوع نکرده اعدام میشه ، فقط خدا حالم میدونه ، ده سال انتظار کشیدم تا بتونم برم آمریکا اما امروز تمام دنیا رو سرم خراب شده ، به خدا قسم این بدترین خبری هست که تو این سی و چند سال شنیدم ، تمام این سال ها هر وقت زندگی بهم سخت و طاقت فرسا میشد با خودم میگفتم تحمل کن میری آمریکا همچی درست میشه ، هر سال می دیدم آدما های که هیچ برنامه ی برای آینده شون ندارن سر از آمریکا در میارن ، دلم میگرفت با خودم میگفتم خدا که اون بالاست خودش حواسش بهت هست سال دیگه نوبت توئه ، سال ها امد و رفت ( ده سال انتظار ) و خبری نشد ، دارم داغون میشم ، یکی هی تو سرم میگه دیدی بعد این همه سال هیچکی کمکت نکرد دیدی گفتم خدا خوابه ، تو باید فقط زجر بکشی ، این همه سال صبح و شب با فکر آمریکا خوابیدی و بیدار شدی ، بیا اینم مزد انتظارت .... اینم خبر خوشی که منتظرش بودی حالا برو واسه بقیه تعریف کن ، حالا باید مثل یه سگ تیپ پا خورده تا آخر عمر بی ارزشت تو این مملکت بمونی و هر روز به نکبت شبات روز و روزاتو شب کنی ، آخی بدبخت فلک زده ، نه پول داری تحصیلی بری ، نه پول داری سرمایه گذاری کنی یا حتی بتونی توریستی بری ، هرچی هم این همه سال با زحمت و جون کندن در آوردی و از خیلی از لذت های زدی واسه آمریکا رفتنت پس انداز کنی ، فقط به درد مراسم کفن و دفنت میخوره ، من جای تو بودم خودم خلاص می کردم ....
همش این چیزا فکرم مشغول کرده با خودم میگم برم در یه داروخونه یه چندتا قرص بگیرم برم یه گوشه خودم خلاص کنم ، اینو جدی میگیم ، یکی میگه " بزار اون مو قشنگ اون برگه کوفتی امضا کنه بعد ...، از این چند ساعت آخر لذت ببر "
بخدا قسم از صبح صد با گفتم خدا بکشم به خدا من به مرگ راضیم ، بعد یاد جمله نیچه میوفتم که گفت " خدا سال هاست که خوابه "....
همیشه یه حسی خاصی نسبت به آمریکا داشتم ، انگار یه تیکه از وجودم اونجا منتظرم هست و لحظه شماری میکنه تا من بهش ملحق بشم ، امروز با شنیدم این خبر انگار یکی یه چیزی تو وجودم کشت مثل این بود که یکی یه تیکه از بدن یه آدم با یه چاقو کلل بخود قطع کنه و از زجر کشیدن اون آدم لذت ببره... تمام قصه ها بی حاصل بود هنوزم غصه ما رو میسوزنه

سلام دوست عزیز. من هم شرایط و حس مشابه شما را داشتم و دوست داشتم زمین را تا با تبر تیکه تیکه کنم که اتباع کشورهایی که تمام حملات فاجعه بار تروریستی را انجام داده اند می توانند به آمریکا بروند و ما نه ، ولی با خودم این موضوع را مطرح کردم که هنوز جزئیات این موضوع مشخص نشده و طبق گفته رسانه ها این قانون موقت اجرا خواهد تا یک قانونی برای ایجاد فیلتری که مانع ورود افراد تند رو به خاک آمریکا شود ، به تصویب برسد. با خودم گفتم که اگر این قانون هم اجرا شود و این فیلتر هم ایجاد شود از خودم اطمینان دارم که از این فیلترها به راحتی عبور خواهم کرد و از طرفی سابقه ایرانی های ساکن آمریکا این موضوع را ثابت کرده است که ایرانی ها جز خدمت رسان ترین ، آرام ترین ، موفق ترین و قانون مندترین اتباع آمریکا هستند و این موضوع اثر زیادی در اعمال قوانین مربوط به مهاجرات ایرانیان به آمریکا را دارد. دقایقی بعد از انتشار این خبر ، خبر تشکر ترامپ از یک عکاس ایرانی در حساب تویتر ترامپ منشر شد که همین موضوع امید را در دلم روشن کرد. این موضوع هم یکی از موج های وحشتناکی است که به زودی آرام خواهد شد درست مثل تمام موج هایی که قبلا به وجود آمده بود. ما ترویست و تندرو نیستیم که بخواهیم ترسی در دلامان جای دهیم ، امروز نشد فردا دوباره شانسمان را امتحان خواهیم کرد تا به هدفمان برسیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: iSalar ، alirezanz ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط gozargah - 2017-01-25 ساعت 16:29

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان