کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-02-22 ساعت 18:08)copol نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 04:03)copol نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 19:24)copol نوشته:  سلام .اینها نتیجه پیگیری 6ماهه اخیرشخص بنده میباشد ویک کیس هم در لهستان الان ساکن هستند که به همین روش رفتن(البته بنده بعدازرفتن ایشون به لهستان با ایشان آشنا شدم).شاید خیلی ها بگن که راه های بهتری هم هست ولی این راه باتوجه به بودجه وسن وسطح سوادوسطح مالی بنده وامثال بنده میباشد.(بازم عرض میکنم اگرکسی پیشنهاد بهتری داره ارائه کنه لطفا).درضمن بنده درعین نگاه به نتیجه لاتاری دارم زمینه این نوع مهاجرت رو هم برای خودم میچینم.ممنون ازدوستان بیشماری دراین تاپیک واین سایت که امثال بنده رو به فکرکردن  به راه های دیگه مهاجرت سوق دادند.
پیرو گفته بالا:
در حال حاضر ارزانترین و یکی از بهترین راهها همین کالجهای زبان لهستان هستند . هزینه شون تقریبا مناسب هست . نسبت به اینکه شما میرید لهستان و یک اقامت یک ساله کشور عضو شنگن رو میگیرید. در این یک سال هم وقت دارید که برنامه برای تمدید اقامتتون بچینید.دوره زبان هم لهستانی هست که دراصل مورد بحث نیست وفقط راهی برای رفتن به حوزه شینگن ودست و پا کردن موقعیت تحصیلی یاشغلی برای دریافت اقامت هست.
بعدازرسیدن به حوزه شینگن اینکارهارو میتونین انجام بدید وبا این چهار روش اقامتتون رو تمدید کنید:
1- پذیرش دانشگاهی می گیرند .
2- کارفرما پیدا می کنند و درخواست اقامت کاری می دهند .
3- بچه های مجرد میتوانند ازدواج کنند.
4-می رن انگلیس و درخواست پـنـاهــندگی می دهند . ( البته این مورد پیشنهاد نمی شود . )

مورد یک تا سه اجباری به اینکه حتما در لهستان باشه نیست . میتواند در سایر کشورهای عضو شنگن باشد.

بازهم عرض میکنم که این اطلاعات موثق وازیکی ازدوستان ساکن ورشو براتون نقل کردم.بنده کم کم این مطلب رو کامل میکنم.شاید یه روزی بدرد یکی بخوره.سپاس
سلام.این کلاس ها دردورهای تقریبا 4ماهه(همون ترم) میباشد که مبلغ هر دوره 245یورو میشه!شما برای یکسال تقزیبا 800یورو هزینه میکنید.هزینه یک سال زندگی دانشجویی در کراکوف یاورشو تقریبا چیزیبین  5 تا 6 هزار یورو هست.
برای اطلاع ازقیمت دوره ها وتاریخشون به این سایت مراجعه کنید:این سایت

برای اطلاع ازقیمت وهزینه های زندگی به اینجا مراجعه کنید:این سایت

شما ریز هزینه ها از یه لیوان چای تا هزینه مکان رو میتونید ازسایت بالا ببینید وچک کنید.امیدوارم به عزیزان کمکی کرده باشم و دوستان هم درصورت صلاحدید خودشون تو این بحث شرکت کنند تا به یه نتیجه خوب برسیم.این راهی هست که خودم هم دارم طی میکنم.خوشحال میشم کمکی کرده باشم.سپاس

سلام.درآخر هم کل رویه خدمت شماعزیزان:
1-مکاتبه با آموزشگاه
2-هماهنگی جهت امور مالی و دعوتنامه با آموزشگاه(آموزشگاه ها اکثرا حالت دریافت پول درمکان آموزشگاه رو دارن درلهستان)
3-دریافت پستی دعوتنامه و هماهنگی با سفارت
4-مراجعه به سایت سفارت وپرکردن فرم تقاضای ویزا به این آدرس:اینجا
ودرصورت اوکی شدن رزرو مکان و بلیط هواپیماو غیره...
فقط یه مورد این که تمامی آژانس های خدمات مهاجرتی همینکارها رو میکنن وپول زیادی ازشما میگیرن!!مطمئنا خودتون همه این راه رو میتونید برید!نترسید.حداقلش این هست که تلاشتون رو میکنید.البته اگر یه شرکتی مثل پاریز تراول که  ازهمین سایت هستن  وتوی کار مهاجرت مشغولند ودوستان زیادی ازخدمات ایشان راضی هستن این خدمات رو برای بچه های مهاجرسرا برای اقامت اروپا انجام میدادن عالی میشد. سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، dv2017 ، alirezanz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط copol - 2017-02-24 ساعت 05:08

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان