کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-06 ساعت 01:29)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 22:51)Alirezania نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 20:38)farzadmohajer نوشته:  خوب تعطیل می کنن به زودی....
من ۱۶ سال آمریکا زندگی می کنم و پزشک هستم شما یه سری اطلاعات به شدت غلط از آمریکا داری مثل اینکه بیشتر دانشمندا و دکترهای آمریکا ایرانی هستن یا اینکه آدمهای دلسوزی هستن. شما یه نگاه به یمن و سوریه و عراق بنداز بعد می بینی چقدر دلسوز هستن.
اینجا حتی یه سری جاهاش از ایران هم بدتره به طور نمونه بشدت پر‌از آدم های بیخانمان و گدا هستش. سیستم درمانی‌به شدت گرون و نا کار آمدی داره ( برای فقرا) اداره راهنمایی رانندگیش حتی از اداره راهنمایی زابل و زاهدان هم بدتره،  ایالت کالیفرنیا از شدت گرونی در حال انفجاره شما اینجا در شمال کالیفرنیا یه آپارتمان ۷۰ متری یه خوابه کنتر از ماهی ۲۰۰۰‌دلار گیر نمی یاری و اینکه مینیموم پولی که به کارگر می دن ساعتی ۱۰ دلار هستش .
حالا امیدوارم بیای اینجارو ببینی و بگی این آقا راست می گفت. از ایران خیلی بهتره ولی آدم اگر تو ایران پولدار باشه ایران بهشته . اینجا باید فقط جون بکنی و مالیات بدی درسته ماشین و خوب و خونه خوب ممکنه داشته باشی ولی استرس داری و اینکه وقت هیچ کار نداری.....

زندگی در آمریکا به شدت سخت و طاقت فرسا هست . حتی ممکنه باعث افسردگی بشه
اما آدم خیالش راحته که آیندش روشنه ... فوقش چند سال اونجا سختی میکشم و بعدش
دوباره میام ایران ... حداقل سیتیزن بشم شاید بعدا به درد خورد ...
البته فامیلمون اونجا کارخونه داره . گفته بیا اینجا برات کار سراغ دارم ...
نمیتونم زندگی تو اونجا رو کامل درک کنم ، اما میدونم روزای سختی در پیش دارم ...
مخصوصا اینکه باید خانوادم رو هم ترک کنم برای چند سال . با اینکه شدیدا عاطفی هستم

اميدوارم دوستاني كه وضعيت بدي در آمريكا دارن هر چه زودتر به مام ميهن برگردن و خودشون رو از اون وضعيت بد نجات بدن Big Grin
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Kami R ، شهرادلیلا ، hsh85 ، lady65719 ، arezoo dream ، V_B ، m_baghaei ، 200098 ، Sudeh ، Sudeh ، Saeed rezaee ، aazitaa

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط msr839 - 2017-03-06 ساعت 09:20
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان