کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-15 ساعت 16:22)American Darlin نوشته:  با سلام به همه ی دوستان

دوستان شرایط ویزای تحصیلی تو آمریکا به چه شکله ؟ من یه سوالاتی دارم که توی هیچ مقاله یا تاپیکی جوابشونو پیدا نکردم

1- آیا درخواست برای ویزای تحصیلی ربطی به بالا بودن معدل داره ؟ مقدار پول توی حساب چطور ؟
2- به اینکه تو چه دانشگاهی بودیم ارتباطی داره ؟ (سما  - آزاد - علمی کاربردی)
3- باید حتما قبل از درخواست آیلتس یا تافل داشته باشیم ؟
4- الان هزینه های دانشگاه تو آمریکا چقدره ؟ قبلا یادمه تو همین سایت خونده بودم 15000 تا 17000 ، الانم همونه یا تغییر کرده ؟ این مبلغ برای کل دوره ست یا یک سال ؟

و راجب لاتاری
5- آخرین لاتاری چه تاریخی انجام شد ؟ و لاتاری بعدی کی شروع میشه ؟ برندگان هر دوره سال بعد معرفی میشن ؟
6- من دیدم بعضیا که رفتن خوش به سعادتشون نوشتن کیس نامبر 2016 در حالی که یه سال قبلش یعنی 2015 اون کامنتو دادن ! و یعنی اینکه یک سال قبل از اون هم یعنی سال 2014 ثبت نام کردن ؟؟! حالا مثلا یکی 2017 ثبت نام کنه برنده بشه 2019 پاش تو آمریکاست ؟

1 نه ولی بسگی داره بخوای چه دانشگاهی بری اگه میخوای دانشگاه سطح بالا بری باید معدلت خوب باشه ولی بیشتر به نمره ایلتس یا تافل بسگی داره و ازمونای دیگه مثل gmat یا gre
4 بسگی به دانشگاه داره دانشگاه دولتی ارزونه در همون حد 12000 ولی خصوصی گرون تره ولی ارزون گرون بودن به معنی بهتر بدتر بودن نیست
5.معمولا اواسط مهر ثبت نام لاتاری شروع میشه تا اواسط ابان ادامه داره و نتایج معمولا وسط اردیبهشت میاد و اگر مثلا سال 2017 ثیت نام بکنی نتایجش سال2018 میاد و نهایتا سال 2019 میری امریکا واسمش هست dv2019ولی بهترین راه مهاجرت تحصیلی هستش اگه دنبالش باشی میتونی بگیری ولی لاتاری اخرش معلوم نیست و شانس برنده شدن1% ولی تحصیلی خیلی بالاتره اگه واقعا میخوای بری باید حتما در کنار لاتاری به فکر یه روش دیگه باشی وگرنه مثل ما فقط هر شب خواب امریکا رو میبینی
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، American Darlin ، redbull ، alirezanz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Reza2018 - 2017-03-15 ساعت 17:23

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان