کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-15 ساعت 16:22)American Darlin نوشته:  با سلام به همه ی دوستان

دوستان شرایط ویزای تحصیلی تو آمریکا به چه شکله ؟ من یه سوالاتی دارم که توی هیچ مقاله یا تاپیکی جوابشونو پیدا نکردم

1- آیا درخواست برای ویزای تحصیلی ربطی به بالا بودن معدل داره ؟ مقدار پول توی حساب چطور ؟
2- به اینکه تو چه دانشگاهی بودیم ارتباطی داره ؟ (سما  - آزاد - علمی کاربردی)
3- باید حتما قبل از درخواست آیلتس یا تافل داشته باشیم ؟
4- الان هزینه های دانشگاه تو آمریکا چقدره ؟ قبلا یادمه تو همین سایت خونده بودم 15000 تا 17000 ، الانم همونه یا تغییر کرده ؟ این مبلغ برای کل دوره ست یا یک سال ؟

و راجب لاتاری
5- آخرین لاتاری چه تاریخی انجام شد ؟ و لاتاری بعدی کی شروع میشه ؟ برندگان هر دوره سال بعد معرفی میشن ؟
6- من دیدم بعضیا که رفتن خوش به سعادتشون نوشتن کیس نامبر 2016 در حالی که یه سال قبلش یعنی 2015 اون کامنتو دادن ! و یعنی اینکه یک سال قبل از اون هم یعنی سال 2014 ثبت نام کردن ؟؟! حالا مثلا یکی 2017 ثبت نام کنه برنده بشه 2019 پاش تو آمریکاست ؟

1. به خیلی چیزها بستگی داره: معدل، مقالات و کارهای پژوهشی وز همه مهمتر داشتن sop و پروپزال یل هماون طرح تحقیقاتی پیشنهادی. 100 درصد فایننس استیتمنت رو باید داشته باشید و بیشترین گیر سفارت سر همینه. باید مبلغ خوبی رو ارائه بدید
2. در ارتباط با ویزا خی ولی در رابطه با ادمیشن از دانشگاه بلی
3. سفارت برای ویزا نمیخواد ولی خب بدون مدرک زبان پطور اپلای میکنید و ادمیشن با پوزیشن میگیرید؟ پس برای پذیرش لازمه 100%
4. بطور کلی هزینه یک سال 30000 تا 40000 همراه با هزینه آکومودیشن(مکان)+یوتیلیتی( نت و آب و برق و...) و غذا (اینطور بگم بدون اسکالر شیپ با فاند درست حسابی نمیشه به فکر تحصیل تو آمریکا بود مگه واقع پولدار باشید و مشکل مالی نداشته باشید)
5.منظورتون رو نمیفهمم. لاتری 2018 تاریخ اول اکتبر 2016 ثبت نامش به مدت یک ماه ادامه داشت و نتایح 2 می 2017 اعلام میشه. لاتری 2019 هم 1 اکتبر 2017 شروع میشه
6. معمولا بعد از 2 سال از ثبت نام لاتری افراد تو آمریکا هستن. مثلا کسایی که اسال برنده میشن (برندگان لاتری 2018) دیگه عازم شدنشون از اکتبر امسال شروع میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، American Darlin ، redbull ، alirezanz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Farzad Immigrant - 2017-03-15 ساعت 17:27

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان