کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-23 ساعت 19:28)arezoo dream نوشته:  با تشكر فراوان از تعهد آقاي مصطفي به اطلاع رساني دوستان مهاجرسرايي
دقت شما در منابع واقعا قابل تحسينه
ظاهرا با تعليق حكم، هنوز سفارتها و كي سي سي خودشونو جمع و جور نكردن و حتا اگر دستور اجرايي رضايت بده اونها به اين زودي ها قصد رضايت دادن ندارن!!!
متاسفانه اين ماجرا براي دوستان لاتاري به خاطر end point داره گرون تموم ميشه...به نظر ميرسه سفارتها بدشون نمياد سوژه اي براي كمتر كار كردن داشته باشن و حالا چه بهتر كه خود دولت اين بهانه رو دستشون داده...
فقط يه سوال تا الان طبق متن مفصلي كه به اشتراك گذاشتيد دادگاه استيناف چهارم قراره ١٧ مي باشه يا ٩ جون؟

خواهش میکنم. در مورد سوالتون به نظرم باید منتظر نظر دادگاه بود. راستش خودمم در حال حاضر نمیدونم. احتمال زیاد تا فردا این موقع مشخص میشه. چون یکی از جلسات مختصر گفته شده بود 24 مارچ قراره انجام بشه. امیدوارم تا فردا خبر خوبی رو بشنویم. وکلا هم دو سری تاریخ مشخص کردند. احتمال زیاد اینجا دیگه باید دادگاه تصمیم بگیره (فکر میکنم).

در مورد سفارت و تاخیر، خودم فکر میکنم این تاخیرها مقداری اعمال شد و بعد تعلیق حکم جلوی اون گرفته شد. سفارتها هم تا الان طبق روایات دوستان، همکاری مناسبی رو با مراجعه کنندگان داشتند و فکر نمیکنم سر خود کاری رو انجام بدهند. امیدوارم زودتر هم نامه های دوم بیاد تا این نگرانی هم کمتر بشه. نمیدونم چرا ولی بر خلاف روزهای اول، خود من بیشتر دلم روشنه که این قضیه ختم به خیر خواهد شد. فقط دوستان برای بچه های لاتاری هم دعا کنند (به خاطر محدودیت صدور ویزا) تا ترکش این جریان از کنار ما عبور کنه (سو استفاده از فرصت برای دعا برای بچه های لاتاری).

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، arezoo dream ، hsh85 ، mosa10dei ، V_B

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط mostafa2017 - 2017-03-23 ساعت 19:55
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان