کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-24 ساعت 02:54)minaz00 نوشته:  
(2017-03-24 ساعت 01:34)yami نوشته:  
(2017-03-23 ساعت 20:49)marco250 نوشته:  امیدوارم دیدگاه ۲ هفته ای شما نسبت به این کشور تا آخر همینجور مثبت بمونه.

ضمنا عید همه مبارک!!

این که حرمت امامزاده به متولیش هست رو من کاملا قبول دارم و موافقم که وقتی احترام خودمون رو خودمون نگه نداریم چه انتظار از غریبه.
متاسفانه دلایل زیادی وجود داره که مهاجر ها از هم وطن های خودشون ناراضی هستن و ریشه های مختلفی داره..من تاحالا تجربه مهاجرت نداشتم اما میتونم حس کنم که مهاجرها سختی های زیادی رو سالهای ابتدایی متحمل میشن و از نظر روحی زیر فشارهای زیادی هستن و ممکنه توی رابطشون با هم وطن هاشون تاثیر منفی بذاره . وقتی توی غربت یه نفر تازه وارد میاد و هیچکس رو نداره و یک هم وطن میبینه انتظار داره اون هم وطن نقش پدر مادر رو براش بازی کنه و نجاتش بده از شرایط سختی که داره و اگه جواب مناسبی از طرف نگیره نفرت جاشو میگیره . یه دلیل دیگه این هست که ما عادت داریم وقتی چیزی رو به سختی به دست میاریم دوست نداشته باشیم بقیه اسون بدست بیارن که این ریشه تو همون سختی کشیدن ها و تنهایی های اولیه داره که روحمون رو سیاه و مریض میکنه.
اما این داستان تو مهاجرت های با برنامه و سالم کمتر دیده میشه، من چون به شخصه با جمع دانشجوهای دکتری و فوق لیسانس که برای ادامه تحصیل با برنامه و بورس میان اونور در ارتباطم و مشخصا میبینم که کمتر رنج مهاجرت کشیدن و دارای روابط سالم و شاد و دوستانه ای تری هستن و سایه همو با تیر نمیزنن بلکه برعکس انجمن های ایرانی رو تو دانشگاه خیلی خوب میچرخونن. چون همه در یک سطحن و جای انتظار از هم دیگه با هم دیگه جلو میرن.
اما در کل ادم خوب و بد همه جا هست و این دلیل نمیشه چون اونجا ایرانی کمه همه رو به یه دید نگاه کنیم و اگه خوب بود بگیم ایرانی خوبه و اگه بد بگیم ایرانی بده..

من نزدیک به پنجاه نفر از وکیل و مشاور گرفته تا دوست و فامیل و آشنا که آمریکا هستن ، صحبت کردم :

همشون در یک کلام بهم گفتند که : به هیچ وجه با ایرانیا در ارتباط نباش ... به هیچ وجه ...

همشون قصد دارند بکشن تو رو پایین ... هیچ ایرانی اونجا عاشق چشم و ابروت نیست .

حتی گفتند اگر وسط بیابون های آریزونا هم گیر کردی ، اگر یک ایرانی به کمکت اومد ، قبول نکن ...

منم نمیدونم واقعا چیکار کنم اگه رفتم ... با آمریکایی ها هم یبار نمیتونم ارتباط بر قرار کنم .
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط farzadmohajer - 2017-03-24 ساعت 03:23
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان