کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-24 ساعت 21:29)American Darlin نوشته:  با سلام به دوستان گل

1- میگم اگر اسم کسی توی لاتاری دربیاد ، امکان داره با ورودش به هر دلیلی مخالفت بشه ؟ یا اگر اسمش دراومد خیالش راحت باشه که 99% کار ردیف شده ؟
2- طی مصاحبه و مراحل قبل از ورود به آمریکا ، فرد باید مقدار پولی که ارائه میده حدودا چقدر باشه ؟ به خاطر مقدار کم پول ممکنه اجازه ورود و زندگی بهش ندن و برنده شدنش به فنا بره ؟
3- دوستان الان با چقدر پول باید وارد آمریکا شد ؟ مثلا لس آنجلس یا نیویورک ، تاپیکها همه مال 3-4 سال پیشه و نمیشه اعتماد کرد ، الان که دوستان آپدیت هستن حدودا چقدر پیشنهاد میدن ؟
4- اگر کسی در کاری مهارت داشته باشه و واقعا سطح مهارتش بالا باشه (ولی نتونه ویزای مهارت کاری بگیره به خاطر نداشتن سابقه) ، توی چه مدت کاری که میخواد رو بدست میاره ؟
5- در آخر هم ممنون میشم یه توضیح مختصری راجب «پاس سفید» بدین ، بعد از 10-20 روز که وارد آمریکا شدیم و گرین کارت گرفتیم میشه براش اقدام کنیم ؟ چه مدت بعد از زمان درخواست ، اجازه ی خروج میدن ؟

1- مخالفت الکی که نه ولی به بعضی دلایل مثل شغل دولتی سربازی سپاه و ... ممکنه کلیرنس بخوری و ویزا صادر نشه البته احتمالش 50 -50 ، برنده شدن فقط 50 درصد داستانه (البته کمی کمتر از 50 درصد)
2- به اندازه خط فقری که دولت امریکا اعلام میکنه ، فکر کنم در حال حاضر برای یک نفر چیزی حدود 14000 دلار باشه یا 13000 دلار، که البته باید صورت حساب نشون بدی وگرنه اینکه در نهایت چقدر میبری دست خودته ، هرچند با کمتر از این واقعا به مشکل میخوری اونجا ، البته این نظر منه
3-دوتا شهری که که گفتی از شهرهای گرون امریکا هستن ، مثلا لس آنجلس اجاره خونه الان یه آپارتمان 1 خوابه معمولی زیر 1200 دلار فکر نکنم باشه ، اگرم باشه خیلی داغون یا کوچیکه ، اما مثلا تو شهری مثل دالاس(تگزاس) شما با ماهی 800 دلار یه واحد تمیز اجاره میکنی، در کل واسه لس آنجلس یا نیویورک کمتر از 20000 تا ببری گیر میکنی
4-سوالت مبهمه ولی اگه منظورت اینه که با لاتاری رفتی اوجا چقدر طول میکشه کار گیر بیاری(کار تخصصی) به نظر من زیر 2 سال حساب نکن ، چون فقط 6 ماه میکشه بفهمی چی به چیه ، یه یک سالی هم باید سابقه جمع کنی و کارهای معمولی انجام بدی چند ماهی هم رزومه بفرستی واسه کار تخصصیت ، حالا دیگه حودت فکرشو بکن...
5- پاس سفید عملا اجازه خروج از امریکا رو بیشتر از 6 ماه میده ولی من توصیه میکنم تا وقتی که پاس امریکایی نگرفتی سعی کن بیشتر از 3 ماه بیرون از امریکا نباشی یا حتی الامکان اصلا از امریکا بیرون نری تا پاستو بگیری، الانم که میبینی اوضاع شلم شورباست و هر لحظه ممکنه افرادی که حتی گرین کارت دارن و خارج از امریکان رو دیگه راه ندن(هرچند دیگه احتمالش ضعیفه)
امیدوارم جوابام به دردت خورده باشه
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، milad.abadani ، American Darlin ، farrokh33 ، ostokhan ، copol

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط azimi1989 - 2017-03-24 ساعت 22:00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 9 مهمان