کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-04-14 ساعت 16:52)minaz00 نوشته:  اینکه بعضی از دوستان کامنت های غیر مرتبط با اسم این فروم رو بر نمی تابند برای من قابل درک نیست. اینجا تو شرایط سخت و بحرانی شده بود حلال مشکلات و سوالات بچه ها و بعد از این که جو یکم اروم شد هنوز تعلق خاطر بچه ها به اینجا ادامه داره و چون بقیه هم اینجارو بیشتر چک میکنند سوال هاشونو اینجا مطرح می کنند
اینکه بعضی ها میان این جا و میبیند خبری از فرمان مهاجرت نیست، دلیلش کامنت های غیر مرتبط نیست بلکه دلیلش اینه که خبری نیست واقعا و وقتی خبری بشه اکثر کامنت ها مربوط میشه به اون خبر . فکر هم نمیکنم خوندن چند تا سوال که حداکثر ممکنه زیر یک دقیقه وقت کسایی رو که بی تفاوت به دلیل اینکه نظری در مورد اون سوال ندارند رو بگیره. و مطمینا دلیل اینکه شما جواب سوال تو ذهنت و یا خبر جدیدی رو اینجا نمیگیری سوال های بقیه نیست بلکه نبودن خبر هست. تا وقت تشکیل شدن دادگاه که نیمه دوم اردیبهشت هست اتفاق خاصی اینجا نمیوفته ممکنه هر 5 6 روز یه خبر کوچیک که فلان کس حمایت کرده از فرمان یا مخالفت در بیاد بیشتر از اون خبری نیست. پس اگه اینجا به بقیه کمکی میکنه بهتره که منع نشه بهتر از اینه که متروکه بشه و هفته ها دریغ از یک خط نظر. من خودم وقتی میام اینجا و دو سه تا نظر یا سوال میبینیم و از حال بچه ها با خبر میشم،حتی یه خبر بی ربط بیشتر خوشحال میشم اگه کمکی بر بیاد جواب میدم اگه نه میخونم و رد میشم . 4خط اضافه خوندن که این جنجال هارو نداره.

واقعا حرف دل من رو زديد
اميدوارم دوستان كمي بيشتر هوا همديگه رو داشته باشن و يا اگر دليل تو همفكري و راهنمايي نميبينند حداقل شكايت هم نكنند، درسته كه موضوع فورم چيز ديگريست ولي تا روزي كه اخبار جديدي نيست اجازه بديد دوستان ديگه از عزيزان اين فورم راهنمايي بگيرند
انقدر هم به هم نپريم و با لحن بد اعتراض نكنيم كه چرا چرا چرا
??????????????
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، SabSor ، zamini1975 ، bhb32 ، farzadmohajer ، mulan1979 ، Nooshin1361

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط onasiss - 2017-04-14 ساعت 17:21
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان