کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
آتلانتا
ايالت جورجيا
[عکس: m9zv_georgia_map.jpg]

[عکس: vqhp_atlanta01.jpg]

دانشگاه هاي معروف اين شهر عبارتند از
Georgia Institute of Technology
Georgia State University
Art Institute of Atlanta
Atlanta Metropolitan State College

[عکس: 8c6s_atlanta02.jpg]

از نقاط ديدني اين شهر آكواريوم بزرگ آن است
[عکس: ocef_daytrip-atlanta-aquarium02.jpg]

اين شهر برغم موقعيت جغرافياييش زمستونهاي سردي رو گاها به خود مي بينه
[عکس: na49_winter01.jpg]
[عکس: 3vc1_winter002.jpg]

جدول اطلاعات شرايط زندگي اين شهر
[عکس: a44e_chart.png]

پارسال در صفحه شماره 223 شماره معكوس @farrokh33@  عزيز يه پست در مورد اين شهر گذاشتند  كه با اجازش اينجا ميارمش. اطلاعات خوبي داره :

سلام خاطره ای دارم از سفر به آتلانتا شاید تو این روزهاوشبهای انتطار کمی سرگرمتون کنه
سال ‎2011‎ فرصتی پیش اومد از دالاس بریم آتلانتا پیش با جناق جان
ساعت حدودای8 صبح از دالاس با ماشین پسرم راه افتادیم وحدودای 10 شب رسیدیم آتلانتا .حدودای 400مایل روندیم تا رسیدیم لویزیانا وبعد می سی سی پی وبعد آلاباما وشب درجورجیا بودیم
تصور من این بود که ایالت های جنوبی خیلی خشک هستند وبایدتمام روز رو در بیابان رانندگی کنیم ولی خیلی جالب بود که از تگزاس تا آتلانتا خیلی سر سبز بود درست مثل شمال خودمان دو طرف جاده تا چشم کار میکرد چمن بود ودرختکاری ونه خبری از خشکی بود ونه کاکتوس های فیلم های وسترن. حدودای 10 روزی که آتلانتا بودیم جاهای دیدنی زیادی رفتیم از جمله:
1-آکواریوم بزرگی که حیوانات 5قاره رو درخودش جا داده بود وبرا دیدنش یک روز کافی نبود .خودشون میگفتن این بزرگترین آکواریوم جهان است
2- اولین کارخانه کوکا کولا که در بیرون ونزدیک درب ورودی آن مجسمه دکتر تمبرلن قرار داشت که سازنده ومخترع این نوشابه جهانی است
3-ساختمان ‎CNN‎ که مشهور ترین خبرگزاری جهان است
4-پارک المپیک که درست درمرکز شهر قرار داشت واین ساختمان ها که نام بردم دراطرافش قرار داشتند
5-کوه سنگی بزرگی به نام مانتاین که در یک پارک زیبا قرار داره و هر شبهای تعطیل مردم درآن جمع میشدند ورقص نور ولیز وتفریح برپا ست
...وجاهای دیدنی دیگه که فراموش کردم
عکس های بسیار زیبایی از اونجا گرفتم ولی بلد نیستم که چطوری این جا عکس بذارم
یک خاطره یادم اومد ‎...‎
توی پارک المپیک آتلانتا قدم میزدیم یه پسره سیاه پوست بسیار گنده (فکر کنم بالای ‎150‎ کیلو ) داشت از روبرو میومد شلوارش داشت از پاهاش میوفتاد خشتکش تا نزدیکای زانواش بود ویه قیافه بسیار بیریخت وبدترکیبی داشت وسیگاری هم تو دستش بود ودستش تو دست یه دختره سفید پوست خوش اندام وبسیار زیبا با موهای بلوند بود وقتی از نزدیکای ما رد شد رو به خانمم کردم وگفتم ترا خدا این رو با جوونای ما مقایسه کن این جونور باید اینجا دررفاه زندگی کنه چون اینجا متولد شده ولی جوونای ما باید حسرت یک زندگی ساده رو داشته باشن واین به نظر من یک ظلم بزرگه ‎...‎
آرزو میکنم یک روزی جای اون پسره دستتون تو دست ‎...‎ باشه وتو پارک المپیک آتلانتا قدم بزنید.همیشه تندرست وشاد باشید
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، milad.abadani ، bijan9 ، ostokhan ، lilistar ، sheghi ، jalayevatan ، nargol1990 ، hooman13 ، امیر007 ، copol ، farrokh33

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط dv2017 - 2017-04-17 ساعت 08:07

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان