کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
توی پارک المپیک آتلانتا قدم میزدیم یه پسره سیاه پوست بسیار گنده (فکر کنم بالای ‎150‎ کیلو ) داشت از روبرو میومد شلوارش داشت از پاهاش میوفتاد خشتکش تا نزدیکای زانواش بود ویه قیافه بسیار بیریخت وبدترکیبی داشت وسیگاری هم تو دستش بود ودستش تو دست یه دختره سفید پوست خوش اندام وبسیار زیبا با موهای بلوند بود وقتی از نزدیکای ما رد شد رو به خانمم کردم وگفتم ترا خدا این رو با جوونای ما مقایسه کن این جونور باید اینجا دررفاه زندگی کنه چون اینجا متولد شده ولی جوونای ما باید حسرت یک زندگی ساده رو داشته باشن واین به نظر من یک ظلم بزرگه ‎...‎
آرزو میکنم یک روزی جای اون پسره دستتون تو دست ‎...‎ باشه وتو پارک المپیک آتلانتا قدم بزنید.همیشه تندرست وشاد باشید
[/quote]

خدا خیرت بده جوون این خاطره رو از آقای فرخ ذکر کردین Big Grin فقط خواستم بگم تو همین مملکت خودمون هم خیلی ها که وضعشون داغونه هم دستشون تو دست..... Big Grin Big Grin ولی در مورد من نه.متاسفانه چرا راه دور برم خود من نتونستم به این مهم دست پیدا کنم Big Grin و فعلا ناکام موندیم Sad ولی خب ان شااله قبول میشم میرم اونور تو پارک آتلانتیک Big Grin و دوباره همراه با خرزو خان در پارک قدم میزنم Rolleyes خودم و خودم. چرا؟؟؟ چون کسی که نتوانسته در مملکت خودش به این مهم دست پیدا کنه آیا میتونه در پارک آتلانتیک موفق باشه؟؟ مطمئنا خیر Sad چون شاسکول بودن در این امور در خون اینجانب جریان داره. مطمئنا دوستان عزیز موفق تر از بنده در این امور هستند. ما از همون بچگی ید بیضایی تو این کار نداشتیم و نخواهیم داشت Big Grin Big Grin
این خاطره مرد سیاهپوست خشتک به زانو همراه با بلوند هیچ وقت از خاطرم نمیره. شمارش معکوس 2018 خاطره ساز شد Big Grin Big Grin
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-04-17 ساعت 11:52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان