کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
چند خبر:

1- در واکنش به رای دادگاه هاوایی علیه دستور اجرایی 2، دادستان کل امریکا "جف سیزن" در اوایل هفته گفت از اینکه شنید یک قاضی در در یک جزیره در اقیانوس آرام مانع اجرایی شدن دستور رئیس جمهور شده شگفت زده شده. این صحبت دادستان کل با واکنشهای شدیدی در سطح کشور رو به رو شد. بسیاری به دادستان اصل جدابودن قوه مقننه و مجریه رو یادآوری کرده و برخی دیگر هم همچون سناتور هاوایی گفت که هاوایی بر اساس گوناگونی ملیتهای مختلف و مهاجران شکل گرفته و صحبت دادستان کل از روی نادانی است و این طرز فکر خطرناکه. از طرف دیگه، دادستان هاوایی هم که تیم او موفق شده بود مانع اجرایی شدن دستور اجرایی 2 بشه در برنامه CNN در شب گذشته گفت که "ما رئیس جمهور داریم، اما او پادشاه نیست". در واکنش به این سخنان، جف سیزن در مصاحبه جدیدی گفت که "من به ایالت هاوایی و یا قاضی اون بی احترامی نکردم. من فکر میکنم هاوایی جزیره ای عالی است و من حتا نوه ام در آنجا به دنیا اومده. اما باید به شما بگم. این مهمه که این نکته بیان بشه یک قاضی به تنهایی در بین 600-700 ناحیه قضایی دیگر در کشور تونسته با یک دستور، دستور اجرایی رئیس جمهور رو معلق کنه. دستوری که عمیقن من به قانونی بودن آن اطمینان دارم و برای محافظت از کشور در برابر حملات ت ر و ر ی س ت ی طراحی شده. به نظر من، این سخن دادستان کل هم به خوبی در دادگاه تجدید نظر علیه دستور اجرایی 2 به کار گرفته خواهد شد.
لینک خبر

2- همچنین، 163 شرکت فن آوری حمایت خودشونو از دستور دادگاه هاوایی با پیوستن به اون شکایت اعلام کردند.
لینک فایل pdf شکایت

3- وکلای 17 ایالت از طرف دانشگاه و مراکز تحقیقاتی و توریستیشون علیه دستور اجرایی 2 به دادگاه شکایت کردند.
لینک فایل pdf شکایت

4- اتحادیه آزادیهای مدنی امریکا یا ACLU، در پرونده ای جدید از دادگاه درخواست کرد تا به تعداد و اسامی دقیق افرادی که در دستور اجرایی 1 در 14 ایالت امریکا بازداشت و یا دیپورت شدند دسترسی داشته باشه.
لینک خبر

5- در پیروی از دادگاه ناحیه 4، وکلا از دادگاه ناحیه 9 هم درخواست کردند که دادگاه تجدید نظر با حضور همه قضات برگزار بشه. بر طبق آخرین خبر، دادگاه با این نظر مخالفت کرده  و اعلام کرد که دادگاه تجدید نظر با حضور سه قاضی برگزار خواهد شد (این احتمالش هست که همان 3 قاضی که در دادگاه تجدید نظر اول حکم دادند باز هم اینبار قضاوت رو به عهده بگیرند). اسامی سه قاضی اعلام نشده است.

[عکس: 1.jpg]

[عکس: 2.jpg]

پ.ن-1: چون خبر شماره 5 داغ و تازه بود، هنوز لینکشو آپلود نکردند و عکس حکم رو منتشر کردند. من هم همونو منتشر کردم.
پ.ن-2: خبر شماره 2 و 3 رو دوستان قبلن شیر کرده بودند، من فقط منبع خبر رو هم ذکر کردم.

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط mostafa2017 - 2017-04-22 ساعت 05:40
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان