کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-21 ساعت 14:39)Linorth نوشته:  من امسال واقعا سال عجیبی بود برام!

یه شب پای لپ تاپ بودم، تو فیس بوق! میچرخیدم، یهو بی دلیل یاد لاتاری افتادم با خودم گفتم "امسال مهلت ثبت نام کی بود؟" سرچ کردم دیدم حدود یک هفته به پایان زمان ثبت نام مونده. ثبت نام کردم با اینکه امیدی به رفتن نداشتم چون هنوز سربازی نرفته بودم و مشمول بودم و ممنوع الخروج.

یه ماه بعد یهو اتفاقی یه پست تو تلگرام دیدم راجع به خرید خدمت سربازی، با توجه اینکه دانشگاه رفته بودم و نصفه ول کرده بودم (سنوات مصرف کرده بودم) خیال میکردم عمرا شامل حال من نمیشه، حداقل هشت سال غیبت لازمه من فوقش دو سال دارم!
با این حال یه حسی بهم میگفت برم پلیس+10 چک کنم تا مطمئن بشم. رفتم و سوال کردم بهم گفتن غیبت از اخرین مدرک تحصیلی حساب میشه نه از زمان انصراف دانشگاه! منم با کلی ذوق و شوق برای ثبت نام اقدام کردم و کلی من رو سر دووندن و چندتا نامه مختلف از دانشگاهم خواستن و هی من رفتم سمنان (شهری که توش درس میخوندم) و برگشتم تهران تا بالاخره مراحل ثبت نامم طرفای بهمن ماه تموم شد و گفتن برو تا اس ام اس اش بیاد و نتیجه ثبت نام ات اعلام بشه. تا اواخر فروردین امسال خبری نشد و من رفتم پیگیری کردم از پلیس+10 و بعله.. نتیجه اومده بود و دیروز کاراشو تموم کردم و الان منتظرم یک هفته الی ده روز دیگه کارتم برام ارسال بشه!

رسما انگار تو مدتی که ثبت نام کردم واسه لاتاری خدا همه مشکلاتم رو پشت سر هم رفع کرده!
فقط مونده برنده شدن لاتاری که انشالله ده روز دیگه یه خبر خیلی خوب دیگه هم به من میرسه هم به همه بچه های این فروم.

اینو اون روزی که ثبت نام کردم فرستادم اما در سیاه چاله فروم مونده بود Big Grin

____

مرسی بابت رتبه لرد امیر جان Wink
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Linorth - 2017-04-25 ساعت 02:51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان