کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-01 ساعت 20:28)azimi1989 نوشته:  اینجا چه خبره؟!!!! پست هاتون رو خوندم ، این هم از خصوصیات ایرانیا هست که هیچ وقت یه جا با هم کنار نمیان به قول ما ترک ها ایرانلی لارین ایکی سی بیر یرده چوخ ،بیری آز!

دوست عزیز شما الان دقیقا دنبال چی میگردی؟! بچه هایی که اینجا هستن که بی سواد نیستن که قربون شکلت! اکثر ماها دانشگاه رفتیم حداقل چند واحد هم آمار خوندیم ، از آمار احتمالات هم کمو بیش سر درمیاریم، میدونیم احتمال برنده شدن چقدره ، اینجا دور هم جمع شدیم به هم دیگه امید بدیم، نه اینکه همدیگه رو نا امید کنیم!!! شما هم بهتره بجای درگیری و تشنج ایجاد کردن چند تا پست مفید بذاری که همه استفاده کنن، اگه با امید دادن مشکل داری حداقل ناامید نکن ملتو!

واقعا نمیتونم درک کنم چرا همش تو حاشیه هستین؟! بابا الان همه با شور و شوق منتظر نتایج هستن ، حالا نتیجه هرچی که میخواد بشه !
شما میای اینجا با این حرفا و متهم کردن ملت چی رو ثابت کنی؟ که امار احتمالات بلدی؟ یا اینکه ثابت کنی که ماها برنده نمیشیم؟ فکر میکنی ما نمیدونیم چقدر شانس داریم؟! من خودم آخر ناامیدها هستم خخخخخخ ولی انقدر به ملت انرژی منفی نمیدم حداقل!!!

بیخیال ، امیدوارم این بحث ها در تمامی موارد بین ایرانی ها تموم بشه و یکم هم دیگه رو درک کنیم، ایشالا برنده میشیم ، اگه هم نشد ، هر چی خدا بخواد ایشالا خیره.
لطفا این لجبازی ها رو هم تموم کنید فروم رو به همون حالت عادی و مفید برگردونید.
با هم دیگه هم مهربون باشید. باشد که برنده شوید Big Grin

من توصیه میکنم به فرزندمون واقع بینی رو یاد بدیم تا امید! فردا یا قبول میشیم یا نمیشیم! اما دلیل نداره بابتش به دیگران توهین کنیم به دلیل اینکه ممکنه به حرف فلان کس امید ما نا امید بشه! به حرف نیست دوست عزیز. همچنین زندگی باید کرد و نه در امید زندگی اینده، زندگی فعلی رو از دست بدیم!

من عذرخواهی خودم رو بابت پیشامد چند صحفه پیش از دوستان کردم، اما حقیقت هیچ وقت تغییر نمیکنه.

ضمن اینکه مساله احتمالی دوستان غلظ بود که ما هر کردوم 1% شانس داریم! برای همین من امار  و احتمال رو وارد کردم تا در سالهای دیگه دچار مشکل نشوند و مثل امثال اوباما رو به دخالت متهم کنند!
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط milade - 2017-05-01 ساعت 20:42

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان