کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-03 ساعت 04:45)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 03:38)aram_hpanahi نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 03:34)Hitman908 نوشته:  فقط یه جمله به اونایی که میگن آمریکا بده فلانه کاره سخته و ....
برادار و خواهر هموطن گرامی بده مگه نمی گی بده برگرد
بخدا هیچ جا برای شما وامثال شما فرش قرمز پهن نمی کنن
پس دوست عزیز بجای پالس منفی برای بقیه هموطنات به فکر چاره برای خودت باشه
خیلی زرنگی برای خودت نسخه بپیچ نه برای بقیه
مخاطب فرد یا کس خاصی نیست در کل میگم چون از یه عده شنیدم که بدجور با این حرفا میرن رو مخ آدم

LIKE BIG

دوستان من الان ٣ ساله كه اينجا زندگي مي كنم. خب البته كه اول كار براي ما كه از كشوري پر از رابطه و زير ميزي و پارتي بازي ميايم انجام دادن هر كاري با قوانين جديد و البته بدون پارتي خيلي آسون نيست. ولي اونقدرا هم كه مي گن بد نيست. دوستي كه حساب كتاب كردن و همهش انرژي منفي دادن فراموش كردن كه بگن يه چيزي بعنوان تكس ريفاندم هست كه تو شرايطي كه ايشون متصور شدن كلي از پولايي كه پرداختن بهشون بر مي گرده و البته با گذروندن دوره هاي كوتاه مدت ميتونيد كارهاي خوبتري از ساعتي ١٠-١٢ دلار پيدا كنيد. فقط زبان انگليسيتونو تقويت كنيد و با انرژي مثبت تشريف بياريد كه اينجا اگه سخت كوش و مثبت باشيد و از افكار منفي فاصله بگيريد بهترين جاي دنيا براي ساختن يه زندگي آروم و موفقه. بهترين خاصيت زندگي تو امريكا اينه كه شما ميتونيد برنامه ريزي بلند مدت كنيد. مثل ايران نيست كه شما برنامه ريزي مي كنيد مثلا ٨ ميليون جمع كنيد كه پرايد بخريد وقتي پولتون جمع شد پرايد يهو بشه بيست ميليون( مثال فرضي بود!)اينجا همه چيز حساب و كتاب داره. تحصيل ولو كوتاه مدت تو هر رشته اي كه علاقه داريد رو شديدا توصيه ميكنم. اكثر شهر ها ادالت اسكول دارن كه بصورت مجاني فقط با پرداخت پول كتاب ميتونيد شركت كنيد. اكثر كتابخونه ها خدمات توترينگ و معلم خصوصي رو بصورت مجاني ارائه ميدن. من اورنج كانتي هستم اگه سوالي داشتيد در خدمتم.

اتفاقا من همیشه می گم امریکا خیلی بهتر از ایرانه
اما ای هموطن
اگر قبول شدی اومدی
نیایی اینجا هی توی گوش ما غر بزنی Big Grin Big Grin Big Grin
این جور نبود این جور بود والا
اتفاقا بنده هم به ایرانی های غرغرو دقیقا همیشه همینو می گم
اقا دوس نداری برگرد
دوست ندای شغلتو عوض کن
هر چی دوس نداری یک تغییری ایجاد کن نیا توی گوش ما غر بزن
Big Grin Big Grin Big Grin Cool Cool Cool
ما گاها می گم که بابا تغییر از خودتون شروع کنید دلیلش اینه که خیلی غر میشنویم
اکثر هم وطنان توقع دارن وقتی میان امریکا از روی زمین صد دلار جمع کنن Cool
بعدم من فقط توی ایرانی جماعت دیدم که می گن پول همه چیز نیست و پول پرست هستن به هر قیمتی
والا بقیه اگر پول پرست هستن اقلا اقرار می کنن که پول همه چیزه
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: daeialborz ، lighthouse ، dv2017 ، jalayevatan ، nargol1990 ، aram_hpanahi

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط sadeghi897 - 2017-05-03 ساعت 05:25

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان