کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-06 ساعت 01:36)Hadi_20 نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 01:15)Phoenix7 نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 01:00)Hadi_20 نوشته:  اصلا حرف شما درست.شما به من بگو چه جور مشخصات شخصیتی مدنظر اینا است که یکی رو راه بدند یکیو ندند؟؟اصلا این مشخصات شخصیتی رو چطور می خوان بفهمند از روی عکس؟از روی سایز بینی؟از روی چشم؟از ظاهر خشن یا آرام؟ابعاد صورت؟اصلا مگه میشه از روی عکس پی به شخصیت درون افراد برد؟شاید طرف ظاهر خشن داشته باشه ولی شخصیت آروم داشته باشه.شاید بگید خب نرم افزار اینکارو انجام میده دقیقا اشتباهتون همین جاست چون همون نرم افزار هم الگوهارو انسان براش مشخص می کنه که چطور باشند وقتی انسان نتونه نرم افزار هم نمی تونه.

امیدوارم سوال شما جنبه شوخی نداشته باشه
ولی من  جدی جواب میدم
شما همین الان اگه به تمام دوایر پلیسی و جنائی دنیا سر بزنید یه واحدی دارن به نام تشخیص چهره .این واحد فقط مختص به بازسازی قیافه مضنونین نیست بلکه قضاوت اولیه  در باره شخصیت مضنونین  بر اساس عکس از چهره اونهاست  . اکثرشون هم روانشناس هستن
حالا هر نرم افزاری هم که بر این اساس  نوشته  شده باشه وقتی ضریب خطاش پایین باشه لاجرم نتایجش هم قابل قبوله. چیز عجیبی نیست که. حالا چهار نفر هم این وسط حقشون ضایع بشه  اصلا براشون مهم نیس
تو این اوضاع هر دم بیله دنیا این حداقل کاریه که می تونن انجام بدن و چون علم ما پایین تر از اونهاست این موضوع برامون عجیب به نظر میرسه و برای اثبات اون  از هم دیگه تقاضای سند می کنیم !!!
Cool

اتفاقا من فکر کردم که ادعای شما بیشتر شبیه به شوخی است ولی وقتی دیدم دارید اینقدر پافشاری می کنید مشتاق شدم بدونم.
اون چیزی که شما میگید فرق داره برادر Big Grin بله قطعا روانشناسانی در واحدهای جنایی وجود دارند که از روی ظاهر حدسیاتی نسبت به باطن افراد داشته باشند.ولی اینجوری است که مثلا طرف میشینه ازش بازجویی میشه یا طرفو واسه کاری میارن بعد روانشناس از روی رفتارش نحوه صحبت طن صدا حالات چهره حدس میزنه طرف دروغ میگه،راست میگه چیزی رو پنهان می کنه این خیلی با دیدن یک عکس ثابت فرق داره و فقط هم مربوط به اون حوزه کاری است یعنی افرادی درگیر میشند که نقشی در جریان جنایی به هر نحوی داشته باشند.

ببین گلم منم نوشتم " قضاوت اولیه " بر اساس مختصات چهره ok?
من نمیدونم چرا این موضوع انقدر ثقیله ؟
اصلا یه کار دیگه بکنیم
حالا که شما کلا سعی داری به این فرضیه عکس مشکوک باشی به من بگو این عکسو برای چی از شما میگیرن؟ چرا یه عکس معمولی نمی خوان؟ چرا می گن صورت 80 درصد عکس رو بپوشونه؟ چرا میگن رزولوشن و ابعاد عکس فلان و بهمان باشه؟ چرا میگن عکس برای امسال باشه ؟ حتی عکس پارسال رو هم قبول نکردن؟
بفرمائید تا مستفیض بشیم
Cool
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Phoenix7 - 2017-05-06 ساعت 01:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان