کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری
(2017-05-06 ساعت 11:55)sorena_atropat نوشته:  با سلام
من 2018قبول شدم همسر و يه بچه 2ساله سولم اينه براي پر كردن فرم260 براي بچه هم بايد پاسپورت بگيرم واطلاعاتشو پر كنم ؟وتا كي مهلت ارسال دارم با تشكر

(2017-05-06 ساعت 12:59)sorena_atropat نوشته:  سلام دوستان سوال منم جواب ميديد
كيس نامبر 1900هستم يه بچه كوچيك هم داريم 2سالشه بايد پاسپورت براش بگيرم؟واطلاعاتشو وارد كنم داخل فرم ؟و پاسپورتهاي خودمون هم اعتبارش تموم شده ميتونم سريال اونو رو وارد كنم؟يا تميد كنم؟ممنون

با توجه به کیس نامبرتون، برای صرفه جویی در زمان و مصاحبه شدن به موقع،
فرمهای خودتون رو با اطلاعات پاسپورت فعلی تکمیل کنید و
در فرم فرزندتون، در صفحه Personal Information 2 و در بخش Document Type، بجای پاسپورت گزینه OTHER TRAVEL DOCUMENT رو انتخاب کنید که در این حالت اطلاعات دیگه ای نمیخواد.

با توجه به کیس نامبرتون جزو اولین سری هستید که کارنت میشید (کیس شما به جریان میافته) و اگه نیمه اول MAY فرمها رو بفرستید، به احتمال زیاد در ماه اکتبر مصاحبه میشید و اگه نیمه دوم MAY بفرستید، ماه نوامبر و به همین ترتیب هر چه دیرتر بفرستید یکماه عقب میافتید.

در مدتی که منتظر مصاحبه هستید، پاسپورت‌ها رو تمدید کنید و برای فرزندتون هم پاسپورت تهیه کنید
و روز مصاحبه پاسپورتهای جدید رو ارائه کرده و اطلاع بدید تا اطلاعات فرم اصلاح شود.
پاسخ
تشکر کنندگان: sorena_atropat ، amirdadash

پیام‌های این موضوع
RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - توسط Kaveh - 2017-05-06 ساعت 13:27
درج آدرس - توسط Sinayar - 2017-05-10 ساعت 16:09

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان