کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
(2017-05-14 ساعت 20:54)NarCssuS نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 18:59)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 17:36)NarCssuS نوشته:  سلام دوستان.

کمتر از یک ماه دیگه زمان مصاحبه ی پدر و مادرمه و زمانی که می خواستیم وقت سفارت بگیریم، متوجه شدیم که تو فرم DS-260  شماره پاسپورت مادرم رو اشتباه وارد کردیم. یه عدد اضافه نوشتیم در واقع. میشه راهنمایی کنید چکار باید بکنیم؟ زمان مصاحبه خیلی نزدیکه.

اپلیکنت برنده، پدرم هستن و مادرم همراه هستن.

اینم بگم که پدر و مادرم هردوشون پاسپورتشون رو تمدید کردن و به هر حال پاسپورتی که توش ویزا میخوره، با یه شماره ی دیگه ست.

ممنون از وقتتون.

سلام دوست عزیز اصلا مشکلی نیست پاسپورتهای قدیم رو هم باخودشون ببرند سفارت وقبل از مصاحبه موقعی که میخوان مدارک رو تحویل بدن به کارمند سفارت که فارسی هم بلد هست توضیح بدن درضمن اگر خیلی نگران هستید میتونید به سفارت ایمیل بزنید وتوضیح بدید وکپی صفحه اول پاسپورتهای قدیم وجدید رو هم براشون بفرستید.
یک سوال :نوشتید که...زمانی که میخواستم وقت سفارت بگیرم متوجه شدم ....
دوست عزیز مگه برا لاتاری باید شما نوبت سفارت بگیرید؟ تا اونجایی که میدونم نوبت مصاحبه رو سفارت میده

امیدوارم مشکلی ایجاد نکنه.

وقتی ایمیل وقت سفارت میاد، می تونید برید تو سایت سفارت و رجیستر کنید. دقیقا همون زمان مصاحبه ای که ایمیلش براتون اومده رو بهتون میده.

من وقتی رجیستر کردم، چون شماره ی پاسپورت جدید رو فرستادم، ایمیل اومد که مصاحبه تون کنسل شده. تو سایتش چک کردم، دیدم گفته اطلاعات مطابق فرم نیست. شماره پاسپورت قبلی که تو فرم ۲۶۰ بوده رو وارد کردم و همچنان همون وقت مصاحبه ای که ایمیلش از KCC اومده رو نشونم میده. ولی دیگه تاییدش نیومد برام. نمی دونم الان یعنی چی؟ داریم وقتمون رو یا نه؟

دوست عزیز همین الان یک ایمیل به سفارت بزنید ویک ایمیل به kcc بزنید و واقعیت روبگید.میتونید بلافاصله هم زنگی به سفارت بزنید وماجرا رو براشون بگید به احتمال زیاد وقت مصاحبه تغییر نکرده فقط موقعی تغییر میکنه که شما اعلام کنید آمادگی مصاحبه دراون روز رو ندارندویا سفارت به خاطر شلوغی ویا تعطیلی ناخواسته مجبور بشن مصاحبه ها رو عقب بندازن که این مورد آخری استثنا است مثل جریان ترامپ .نگران نباشید فقط پیگیر باشید ووالدینتون خودشون رو برا مصاحبه آماده کنند درضمن اگر باز مشکلی داشتید با پاریز تراول آقای سپهر درمیون بذارید شما رو راهنمایی میکنند
پاسخ
تشکر کنندگان: NarCssuS

پیام‌های این موضوع
RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - توسط farrokh33 - 2017-05-15 ساعت 20:39
RE: راهنمای کلی پروسه لاتاری - توسط SaEiD_MaFiA - 2016-05-07 ساعت 01:22
RE: راهنمای کلی پروسه لاتاری - توسط matin.sh - 2016-05-07 ساعت 01:25
RE: راهنمای کلی پروسه لاتاری - توسط reza1364 - 2016-05-07 ساعت 11:31
RE: راهنمای کلی پروسه لاتاری - توسط matin.sh - 2016-05-07 ساعت 20:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان