کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-06-05 ساعت 10:29)mostafa2017 نوشته:  
(2017-06-05 ساعت 08:27)Moh.Bahrami1989 نوشته:  هزينه اين ريسك براي من خيلي زيادهSad( يعني واقعا زندگي من وابسته ب اين مهاجرته از سويي من واقعا بدون تموم كردن درسم و گرفتن معافيتم بخوام الان ضربتي برم فكر ميكنم بازم فاجعه است

دوست عزیز. شما میتونین (یه سفر کوتاه 1-2 ماهه اگه بتونین جور کنین) بعد از دریافت گرین کارت درخواست پاس سفید کنین و با اون پاس تا دوسال میتونین بیرون از آمریکا باشین و مشکلی هم پیش نمیاد. برای کسب جزئیات هم میتونین به فروم مربوط به خودش مراجعه کنین. نگران نباشید. شما شاخ غول رو امسال واقعن شکوندین (و بچه های دیگه)، دیگه نوچه هاش کاری نداره  Wink

و نکته آخر هم اینکه خیر امکانش نیست. وقتی دستور توسط دادگاه رد شده و به همین خاطر دوباره دستور جدید اومده که به دارندگان ویزا اجازه ورود میده نمیشه که دوباره برگرده خونه اول که، اصلن با عقل جور در نمیاد. شما هم الان استرس گرفتین وگرنه اگه خوب فکر کنین به همین نتیجه میرسین.

انرژی مثبت یادتون نره

مصطفي جان تو توئيتر جايي خوندم كه نوشته بود چون دولت درخواستش رو مستقيم برده به دادگاه عالي ديگه جواب استئناف شعبه ٩ تأثيري نداره ولي فكر كنم كمي بد بينانه به موضوع نگاه كرده بود، ميخواستم ببينم نظر شما چيه و آيا شما هم همچين چيزي رو جايي تو مقالات خوندي چون اين كه من ميگم از زبان يه ژورناليست بود
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط onasiss - 2017-06-05 ساعت 10:41
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان