کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
(2017-06-09 ساعت 22:34)aminm نوشته:  سلام به دوستان عزیز ، یک سوال داشتم ، ممنون میشم پاسخ دهید:
شماره کیسم بالای 8100 است و اوایل مرداد مصاحبه در ارمنستان دارم ، من در فرم ds 260  مدرک فوق لیسانس بازرگانی را administration management ترجمه کردم که فکر کنم غلط است ، الان چیکار باید بکنم :
1)مدرکم را به همین عنوان ترجمه کنم و با خودم ببرم و در روز مصاحبه هم حرفی نزنم؟
2)درخواست آنلاک کردن بدهم و فرم را اصلاح کنم و مدرکم را business management ترجمه کنم و ببرم؟
3)مدرکم را business management ترجمه کنم و ببرم و در روز مصاحبه درخواست کنم که فرمم را اصلاح کنند؟
یا ...
ممنون

سلام دوست عزيزم
شما كه مدارك رو بديد براي ترجمه اونا هر چي شما بگي كه نمينويسن
بعدش تو خود سفارت افرادي كه مصاحبه ميكنن به فارسي مسلط هستن و ميفهمن كه اشتباه نوشتيد
بنظر من روز مصاحبه قبل از قسم خوردن كسي كه مداركتون رو چك ميكنه بهش بگيد اون اصلاح ميكنه
انشاالله ويزاي يك ضرب بگيريد چون با اين روند كلير كردن افرادي كه اي پي خوردن شايد ويزا بهتون نرسه كه انشاالله اين اتفاق نيوفته
مورد هايي هم دوستان اشاره كردن كه با داشتن كار دولتي و خدمت سپاه تو سال هاي پيش ٢١ روز كلير شدن و ويزا گرفتن
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - توسط Hamid9195 - 2017-06-12 ساعت 01:59
RE: راهنمای کلی پروسه لاتاری - توسط SaEiD_MaFiA - 2016-05-07 ساعت 01:22
RE: راهنمای کلی پروسه لاتاری - توسط matin.sh - 2016-05-07 ساعت 01:25
RE: راهنمای کلی پروسه لاتاری - توسط reza1364 - 2016-05-07 ساعت 11:31
RE: راهنمای کلی پروسه لاتاری - توسط matin.sh - 2016-05-07 ساعت 20:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان