کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اثبات حضور همسر در آمريكا (Domicil)
[quote='nima_77' pid='760558' dateline='1497415676']
سلام ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و به سوالات من جواب دادید
من تا زمانی که سیتیزن شوم چند سال در آمریکا بودم ولی بعد از آن یعنی از سال 2012 به بعد بعلت اینکه ازدواج کردم بیشتر در ایران بودم و فقط چند بار برای دیدن خانواده ام به آنجا رفتم و اینکه اخیرا یعنی در اردیبهشت ماه برای تکمیل فرمهای ساپورت و ... یکماه در آمریکا بودم
ان وی سی هنوز نامه تکمیل مدارک را ارسال نکرده ، همسر من تا پارسال 9 سال کارمند دانشگاه آزاد بوده ولی از پارسال بعلت بدنیا آمدن فرزندمان از کار بیرون آمده و در حال حاضر خانه دار است، بنظر کلیرینس را خواهد داشت؟

شما گفتید که اگر یکماه قبل از مصاحبه به آمریکا بروم شاید بد نباشد بنظر شما اگر افسر مصاحبه از همسرم بپرسد که چه مدت است که من در آمریکا هستم و ایشان بگوید یکماه ، این منفی تر نخواهد بود و بهتر نیست که ایشان بگوید همسرم تا پایان اردیبهشت ماه در آمریکا بوده و سپس بعلت اینکه فرزند یکساله داشتیم به ایران برگشته تا اینکه کار مهاجرتمان درست شود ؟
ممنونم از شما دوست عزیز

سلام به شما دوست عزیز

خوب مشکل اینه شما در 5 سال اخیر زیاد امریکا تشریف نداشتید...اگه مثلا موضوع صرفا برای یکسال بود باز میشد ربظش داد به دنیا اومدن فرزند...
البته این هم بیشتر برای بانوان میتونه تاثر داشته باشه که باردار هستند و ...

ولی ایرادی نداره شما بهتره با توحه به اینکه چند سال اخیر رو امریکا نبودید ...سه ماه قبل مصاحبه تشریف ببرید...و مدارک مربوط به اون رو هم تهیه کنید....یک ماه قبل کلا کم هست نه اینکه ریسک بیشتری کنید و کلا
تشریف نبرید اونجا. Cool

ولی خوب دلیل بودن شما در ایران همون ازدواج و فرزند هست.. پس به نظر من اگه سه یا 4 ماه قبلش برید امریکا بعیده مشکلی پیش بیاد...

همسر شما اختمال زیاد داره که کلیرنس بخورن متاسفانه..البته امیدوارم اینطور نشه و ویزای یک ضرب بگیرن.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: اثبات حضور همسر در آمريكا (Domicil) - توسط armehraboon - 2017-06-14 ساعت 16:45

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان