کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-08-05 ساعت 13:37)Kami R نوشته:  
(2017-08-05 ساعت 12:13)yami نوشته:  
(2017-08-04 ساعت 18:29)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوست عزیز من یه سوال داشتم، ما که سال ۲۰۱۵ گرین کارد گرفتیم و الان ایران هستیم، من و همسرم حدودا ۱ سال دیگه خدابخاد بر می گردیم، با این وضعیت و این خبرهای عجیب و غریب، يعني ممکنه موقع برگشت به عمه ریکا، مثلا حدود ۱ سال دیگه، تو فرودگاه، به ما بگن ما دیگه گرین کارد رو قبول نداریم ؟!!! و برمون گردونن؟؟!! یعنی ممکنه این جوری بشه ؟

بلیط کانادا بگیرید و از کانادا زمینی وارد بشید. گرین کارتی ها ویزای کانادا لازم ندارند.
در بدترین حالت و راه ندادن حداقل در کانادا میمونید.

درود
اول: اینکه بهترین کار اینه که زودتر تشریف ببرید(اکه میشه) و واسه پاس سفید(re-entry permitted) اقدام کنید
دوم: من بر خلاف نظر دوستمون میگم بهترین کار رفتن مستقیم به آمریکا هست و بیان دلیل محکمه پسند واسه نیومدن. ورود از کانادا احتمالا CBP رو بیشتر مشکوک میکنه
متل در خواست ویزای توریستی از سفارت آمریکا توی یه شهر اروپایی واسه ما ایرانی ها میمونه. مامور اول میره توی فکر که چرا از ترکیه و امارات و ارمنستان اقدام نکردیم
Wink

Wink
ممنون دوست عزیز از وقت و پاسختون، اما تو پست های قبلی گفتم که ما پاس سفید گرفتیم ، که خوب شما اون پست رو نخوندين، من فقط منظورم این بود که با این وضعیت که ميخان اعطای گرین کارد رو لغو کنن، آیا مشکلی برای گرین ما پیش میاد یا نه ؟ ما ۲۰۱۵ گرین گرفتیم.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط samirakn - 2017-08-05 ساعت 14:59
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان