کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-08-18 ساعت 02:07)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز
چند روزیه یک سوال درذهنم هست نمیتونم براش پاسخی پیدا کنم
وقتی بولتین ویزا برای 2018 آسیاعدد1200 روبرای ماه اکتبر اعلام کردکمی تعجب کردم انتظار داشتم عدد بزرگتری اعلام میکرد چون
برای 2017 عدد 2100
برای 2016عدد2800
برای 2015عدد 2500 رو اعلام کرده بود توی حداقل 10سال اخیرکارنتی های امسال کمترین عدد کارنتی ها است
وقتی برای ایران عدد 750 رو اعلام کرد تعجب من خیلی بیشتر شد چون توی یک دهه اخیراین کار بیسابقه بود وشاید هم اولین بار هست که برای ایران بطور جداگانه عددی رو اعلام میکنن
انتظار داشتم باتوجه به اینکه طبق آمار تقریبا 50درصد ایرانیان قبول شده فامیل درآم ر یکا ندارند واز گرفتن ویزا محروم میشوند(البته اگر درماه اکتبردادگاه این قسمت از فرمان ترامپ رو تایید کنه) لااقل برای ایرانیان همون عدد1200 رو قرار میدادندومنطقی تر بود اگر برای ایرانیان عدد2400 رو اعلام میکردند یعنی دو برابر آسیا حالا نپال رو با ایران بررسی میکنم:
نپال چون مثل ایران بیشترین آمار قبولی رو تو آسیا داره واونا مشکل کلیرنس رو خیلی کمتر از ایران دارند وتقریبا طبق آمار اکثر اونا بدون مشکل ویزا میگیرند وکیس های اونا هم پر تعداد هست وعیالوار هستند منطقی است که عدد کمتری براشون اغلام کنند تا بقیه آسیایی ها هم از این فرصت برا گرفتن ویزا استفاده کنند ولی برای ایرانی ها برعکس است واین اعلام کارنتی کم به ضررایرانی ها هست
نمیدانم پشت این قضیه عمدی هست ویا سهو آیا این مقدمه ای است که ایرانی ها را ازاین طریق حذف کنند ویا من درتفسیر آمارها اشتباه کرده ام  درموقع  نام نویسی دراکتبر برای لاتاری2019 برخی مسایل پشت پرده مشخص میشود
دوستان اگر دراین مورد نظری دارند اظهار کنند
آرزو میکنم همه چیز به روال عادی سال های گذشته برگردد

سلام فرخ عزیز
یه نگاه به مطلب زیر بندازید
[عکس: kiep_change_to_ds260.png]

آدرسش اینجاست‎

من هم امیدوارم همه چی به روال عادی برگرده
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، farrokh33 ، ostokhan ، nargol1990 ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط dv2017 - 2017-08-18 ساعت 14:48

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان