کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-08-26 ساعت 01:17)farrokh33 نوشته:  
(2017-08-25 ساعت 20:18)yami نوشته:  
(2017-08-25 ساعت 18:42)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز آرزو میکنم که هرچه زودتر کلیر بشید وبه سرزمینی که فکر میکنم انسانهایش رو نمیشناسید سفر کنید
طبق تجربه چند سفری که به اونجا داشتم اکثر مردمان آمری کا رو اینطور دیدم :
1-خیلی به دیگران احترام میذارن واین براشون یک اصل انسانی است
2-از خوشحالی وشاد بودن دیگران لذت میبرند
3-دیگران را از صمیم قلب دوست دارند
4-به حقوق دیگران بیشتر از حقوق خودشان احترام میذارن
5-با ادب واحترام با دیگران رفتار میکنند
6-هرگز هرگز بیمورد به کسی توهین نمیکنند
7-همیشه اصل رو براین میذارن که حق با طرف مقابل هست
البته گفتم اکثریت اونا این خصوصیت رو دارند وهستند کسایی که مثل این اکثریت رفتار نمیکنندولی دراقلیت هستند
چون شما بلاخره ویزا میگیرید وبه سرزمین اونا میرید وممکنه حتی تا آخر عمر اونجا ساکن بشید بهتره رفتارتون رو تعییر بدید ومثل اونا رفتار کنید تا دچار مشکل نشید تمرین درست رفتار کردن   وگفتار نیک باعث میشه بعد از مدتی به رفتاروگفتار همیشگی تبدیل بشه .زندگی پراز نشاط وشادی وسرشار از آرامش  رو درسرزمین آم ر یکا براتون ارزو میکنم

دوست عزیز اینایی که گفتید دقیقا مال کجای آمریکاست؟؟؟
آدرس اشتباه به ملت ندین... میان اینجا و تا دوزاریشون بیوفته و بدونن چطور باید "ریاکاری آمریکایی" رو که یک هنجار کاملا پذیرفته شده در آمریکا است رو رمزگشایی کنند، کلی خسارت مادی و معنوی بهشون وارد میشه.
مبحث بسیار سنگین و طولانی هست و این تاپیک جاش نیست. فقط خواستم بگم به آمریکا به عنوان مهاجر بیایید ضرر میکنید! بلکه باید بعنوان مستعمره چی وارد بشید! (به ان نشان که خودشان هم چند قرن پیش همینگونه وارد شده اند و مستحضر هستید که ضرر نکردند!)

سلام دوست عزیز وگرامی
نوشته اید :این هایی که گفتیدمال کجای امری کاست؟؟؟
باید خدمتتان عرض کنم :این هایی که گفتم مال سرزمین خاصی نیست اینها مال انسانیت وتمدن وکرامت انسانی است مال انسان فرهیخته قرن حاضر است که باید ازآن انتظار داشت
...

دوست عزیز، فرمایشات شما متین و البته در مقام عمل در جهان حاضر (حتی در جهان اول) بیشتر شعارگونه است تا واقعیت.
عبارت "ریاکاری آمریکایی" که بکار بردم بصورت جامع و مانعی توضیح میدهد که چرا دیدگاه شما تا ان حد مثبت و دیدگاه من تا حدی منفی است. (تا فرد به ریاکاری فردی دیگر پی نبرد، طبیعتا رفتار او در نظرش بسیار مثبت و پسندیده جلوه خواهد کرد).
پی بردن به عمق و وسع امپراطوری ریا در این کشور نیاز به چندین سال زندگی توام با درگیری تمام وقت با جامعه دارد تا ابعاد آن بیشتر و بیشتر برای شما واضح شود.
برای مثال تا زمانی که دنبال کار نباشید، به سیستم ریاکاری در استخدام این کشور پی نخواهید برد و تا زمانی که به عنوان یک شهروند نیاز به خدمات درمانی نیاز پیدا نکنید از ریاکاری سیستم درمانی آگاه نخواهید شد و الی اخر.
(شما صرفا به این دلیل که شما را بصورت رایگان بعنوان توریست درمان کرده اند، کردیت کامل به سیستم درمانی آنها دادید غافل ازینکه بخش بزرگی از شهروندان و صاحبان اب و خاک این کشور از خدمات درمانی انسانی در این کشور محروم هستند)
یکی از اشتباهات ما (و ایضا خود من تا همین یکی دو سال پیش) که همیشه آمریکا را با ایران یا کشورهای درجه سوم مقایسه میکنیم و البته که نتیجه مقایسه از همان اول مشخص است!!
این کار مشابه مقایسه پراید با بنز است که البته که بنز بهتر است!! ولی با این اوصاف نباید هیچ بنزی در تعمیرگاه باشد که اینگونه نیست! نه تنها بنزهای زیادی در تعمیرگاه است بلکه بیشتر صاحبان ان از اینکه اینهمه پول بابت یک ماه بسیار پر خرج و سخت تعمیر و با قطعات کمیاب داده اند ناراحت هستند و آرزو میکنند که ایکاش مثلا یک خودروی ژاپنی به جایش میخرند! (به همین دلیل است که افت قیمت این خودروها بعد از خرید بسیار زیاد است)
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، soruosh ، gbtm ، siavashasg

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط yami - 2017-08-26 ساعت 22:09
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان