کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-09-02 ساعت 00:15)ostokhan نوشته:  
(2017-09-01 ساعت 21:32)khatarnak نوشته:  
(2017-09-01 ساعت 11:59)ostokhan نوشته:  آقا جان امسال ترامپ سر کار هست. دور دومی هم در کار نیست. همین دور قبلی ها هم معلوم نیست ویزا بگیرن

امسال  لاتاری خیلی  بد بود  

هر سال  اعلام  می  کردن  چه تعداد  ایرانی  قبول  شدن  امسال  حتی خبری از امارو ارقام  نبود

من  یک تصمیم  واقعی  گرفتم  هر کی  خواست  بگه  بسم الله  

من می خوام  دوسال  بشینم زبان  بخونم  و تافل و ...  امتحان بدم  .  فوق  لیسانسم  هم سال  بعد  یعنی  98  تمامم

دو سال  فرصت دارم  رزومم را  تکمیل کنم  توی این  یک و دوسال  هم توی لاتاری  شرکت  می کنم  

و بادو باد  اگر نشد  ویزای  کاری  می گیرم  

دیگه به بعدش  خدا بزرگه  با ویزای کاری میرم و  گرین کارتم را  می گیرم  دیگه اگر در توانم بود  دکترامو هم  اونجا می گیرم  همسر ایندمو هم  توی دانشگاه  انتخاب می کنم  Big Grin

این  تصمیم  اول و اخر من  است  اگر ویزام  اوکی نشد  که بعید می دونم دیگه  سرمو با اجازتون  می تراشم   Wink  Smile  Tongue

خب انشااله برنامه هات درست پیش بره و موفق
منظورت رو از ویزای کاری نفهمیدم. وقتی نتونی کارفرما پیدا کنی چجور میخوای ویزا کار بگیری.
حالا فرض کن کارفرما گیرت اومد ایا بنظرت تو این اوضاعی که ترامپ برای ایرانیها درست کرده کارفرما میاد یه ایرانی رو ببره اونجا  و کلی سوال جواب بشه ؟
نظر شخصی من اینه که از طریق تحصیلی بهترین گزینه هستش بعد از سرمایه گذاری جهت اخذ گرین کارد

EB2 یا امثال این . من توی بازرگانی تخصص دارم و یه مدت هم راهنمای بعضی از دوستان بودم البته بدون چشم داشت مدارک عالی از مراکز علمی توی این حوضه دارم . ولی متاسفانه توی ایران

روی این رشته سرمایه گذاری نمی کنند اما زیر میزی قشنگ کالا وارد می کنند ..

من رشتم ام بی ای است تصمیم داشتم بعد از اتمام تحصیلات عضو هیت علمی بشم اما از انجایی که به من گفتن و شنیدم چون لیسانس و معدل شرط قبولی در تدریس دانشگاست فکر مهاجرت زد به سرم

لیسانسم غیر مرتبط با علوم بازرگانی بود .

من یکبار درخواست ویزای دانشجویی دادم اونم پذیرش مشروط چون مدارک زبان می خواستن منم چون علاقه داشتم که فوق لیسانس را در بهترین دانشگاهها بگذرونم

متوجه شدم که این شرکتهای اعزام دانشجو دانشگاههای رده پاین را برای دانشجویان انتخاب می کنند یعنی پول بیشتر جای بهتر و از همه مهمتر تمکن مالی بود

120 تومان دوروز بعد که تمکن را بردم نشون دادم گفت دلار رفته بالا 140 تومان واسمون بیار . منم دیگه اعصابم خورد شد دیگه پیگیر نشدم

فقط بخشی از بول قراردادم دود شد هوا ... از این رو همیشه به دوستان می گم خودتان اقدام کنید

ویزای کاری ربطی به سیاست ترامب نداره چون خود ترامب و وزارت خانه ی ایشان اعلام کرد کسانی که استخدام هستند عدم ویزا شامل حال ایشان نمی باشد

زمانی که کارفرما شما را قبول کند بدان معناست که شما استخدام شدید و مدارک ایشان و مدارک متقاضی در صورتی که ناقص یا جعلی یا خلافی باشد عدم ویزا به شما می خورد

منم امیدم فقط به همینه که یک رزومه ی خوب بتوانم ارایه کنم . در خصوص ویزای تحصیلی هم این حرف شما " عدم ویزا " بیشتر به چشم می خوره و سوال جواب ها

بیشتر توی ویزای تحصیلی است و شما یا هرکسی دیگه باید ثابت کنه که بعد از اتمام تحصیل به کشورش بر می گرده اما توی ویزای های مهاجرتی این گونه سوال جواب ها نیست فقط باید

صداقت طرف ثابت بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، ostokhan ، gbtm ، farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط khatarnak - 2017-09-02 ساعت 06:02

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان