کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-09-02 ساعت 06:24)khatarnak نوشته:  
(2017-09-02 ساعت 00:15)ostokhan نوشته:  
(2017-09-01 ساعت 21:32)khatarnak نوشته:  امسال  لاتاری خیلی  بد بود  

هر سال  اعلام  می  کردن  چه تعداد  ایرانی  قبول  شدن  امسال  حتی خبری از امارو ارقام  نبود

من  یک تصمیم  واقعی  گرفتم  هر کی  خواست  بگه  بسم الله  

من می خوام  دوسال  بشینم زبان  بخونم  و تافل و ...  امتحان بدم  .  فوق  لیسانسم  هم سال  بعد  یعنی  98  تمامم

دو سال  فرصت دارم  رزومم را  تکمیل کنم  توی این  یک و دوسال  هم توی لاتاری  شرکت  می کنم  

و بادو باد  اگر نشد  ویزای  کاری  می گیرم  

دیگه به بعدش  خدا بزرگه  با ویزای کاری میرم و  گرین کارتم را  می گیرم  دیگه اگر در توانم بود  دکترامو هم  اونجا می گیرم  همسر ایندمو هم  توی دانشگاه  انتخاب می کنم  Big Grin

این  تصمیم  اول و اخر من  است  اگر ویزام  اوکی نشد  که بعید می دونم دیگه  سرمو با اجازتون  می تراشم   Wink  Smile  Tongue

خب انشااله برنامه هات درست پیش بره و موفق
منظورت رو از ویزای کاری نفهمیدم. وقتی نتونی کارفرما پیدا کنی چجور میخوای ویزا کار بگیری.
حالا فرض کن کارفرما گیرت اومد ایا بنظرت تو این اوضاعی که ترامپ برای ایرانیها درست کرده کارفرما میاد یه ایرانی رو ببره اونجا  و کلی سوال جواب بشه ؟
نظر شخصی من اینه که از طریق تحصیلی بهترین گزینه هستش بعد از سرمایه گذاری جهت اخذ گرین کارد

الان می دونی  سرمایه گذاری چقدر شده  ؟

یک میلیون  خورده  دقیقا شما  حساب کن یک میلیون دلار  

قبلا 500 هزار دلار بود  ولی یک دوهفته است  اگر  درست گفته باشم  کردن یک میلیون دلار  .  با این نوسانات خوشگل  می خواهی  سرمایه گذاری  کنی ؟ !

تقریبا  نزدیک به  4 میلیارد تومان  سرمایه داشته باشی  فقط برای  سرمایه گزاری  

و  چند صد میلیون تومان هم  برای اجاره ملک یا خرید ملک  و مخارج  زندگی  

اگر  تخصص داری  و زبان بلدی  و سنت  کمتر از  40  سال است یا فرزندی داری که می تونه  استخدام بشه  چه بهتر اگر نه  

چند صد میلیون تومان هم  برای  اشتعال زایی  در آمریکا یا همان کارافرینی در نظر بگیر  

مثل  پیتزا فروشی  و..   که این پول  توان خرج اجاره و  حقوق  پرسنل و مالیات و مواد اولیه  باشه  و...

اینم بگم  اون چند میلیارد  تومانی که  سرمایه گزاری کردی  با کوچک ترین اتفاق  اون سرمایتو از دست بدی  اونجا  کسی جواب گو نیست  

اینو  وکلا می گن  ایالت  و شهر و مکانی  که قصد سرمایه گزاری داری مهم  هستند

نوع دیگر سرمایه گزاری خرید  بزینس هست  که  با  300 میلیون تومان  هم میشه رفت اونجا  و کبابی بزنی  اما  گرین کارت بهت  تعلق نمی گیره  مگر عوامل و شروطی

داشته باشی  مثل ازدواج دوم   Big Grin  یا  شهرت و...  

پس نگو  بهرین راه  برای رفتن سرمایه گزاری هست  من یک بزینس  مندم  اگر همین  پولو میداشتم  با سودش  کلی کار توی مملکتم می کردم  ولی چون  سرمایه ندارم  

و فعلا  دس به دامان  خانواده هستیم  با جیب خالی نمی تونیم حتی  تجارت هم بکنیم

داداش سخت نگیر.
سرمایه گذاری مزایای خیلی زیادی نسبت به سایر روشها داره. همین که گرین کارت هست خیلی برتر از ویزاست.
در هر حال من که چنین پولی ندارم بخوام سرمایه گذاری کنم فقط بطور کلی گفتم.
تنها راه برای من تحصیلی هست و صد البته اگر بخوام برای تحصیل برم هیچ وقت امریکا رو انتخاب نمیکنم. هر چند بعید میدونم این مورد هم براورده شه
شما هم به هر چی مد نظرت انشااله برسی و اونور زندگی موفقی داشته باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017 ، khatarnak

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-09-02 ساعت 11:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 14 مهمان