کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-09-20 ساعت 23:37)ostokhan نوشته:  
(2017-09-20 ساعت 21:36)Phoenix7 نوشته:  نامه قبولی فِیک برامون نیومده بود  که اونم اومد!
چه ایمیلی هم برای خودش درست کرده!

kccdl.gov@representative.com
خ خ خ خ خ خ

420$ هم میخواد
آخی! معلومه خرج زندگیش  هم خیعلی  زیاده
ولی خوب در نوع خودش روحیه بخش بود
بریم کمی بترسیم !

برای من از شرکت بریتیش پترولئوم یه بار اومده بود انقدر چوق بابت هزینه های کار بریز و 10 میلیون دلار بزن به جیب.

یه بار از یه شرکتی از اندونزی اومده بود و 3 میلیون چوق میداد.

یه بار هم از عراق

از لاتاری مورد نداشتم.

تو هم یه پولی بهشون بده دستی تا از راه راست خارج نشن

میخواستم یه اسکرین شات از نا مه اش بذارم کمی بخندیم
ورداشته برام کیس نامبر تهیه کرده هلو
کلی هم اپلیکیشن فرم تهیه کرده و گفته پرش کنم براش بفرستم تا ویزامو سفارت us هر چه سریعتر صادر کنه !
....
برا منم از از یه سایت معتبر نامه دعوت به کار اومده بود که من به اعتبار سایتشون کلی فرم پر کردم برای یه جاب آفر توپ روی سکوی نفتی فلان کشور با خدا دالر حقوق!
بعد8 ماه بهم ایمیل زدن و کلی معذرت خواهی کردن که سایتشون هک شده بود و اطلاعات من به سرقت رفته بود و موضوع جاب آفر هم کلا منتفی هست Sad
بعدش من هم کلی تهدیدشون کردم که ازشون به خاطر ضعف سیستمهای امنیتی و درز اطلاعات شخصی و این جور مزخرفات به دادگاه انگلیس شکایت میکنم و پدرهِ پدر سوختشونو در می آرم
همش بلوف بود!
خلاصه اینکه
ما گفتیم زدیم ... شمام بگید زده
ادامه ترس و لرز تا پاسی از شب Cool
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: moonwalk ، ostokhan ، farrokh33 ، American Darlin ، jalayevatan ، shahin61

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Phoenix7 - 2017-09-21 ساعت 00:55

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان